1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakładanie stron www i mały problem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roland187, Luty 27, 2011.

1. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Podawajcie tu wszystkie serwery na których można założyć BEZPŁATNIE stronę/domenę (np. google.pl/witryny).
    Właściwie nie zakładałbym tego tematu ale mam pewien problem.
    Napisałem kod html (w notatniku) nic szczególnego tam kilka bzdet tak na próbę. Wszystko zrobiłem na yoyo.pl (darmową domenę) i zainstalowałem Filezillę i już wstawiłem nawet fotkę i ten kod.
    Gdy wchodzę pisze "Błąd 403" itd.
    Możecie looknąć :D http://www.stronainternetowarolanda.yoyo.pl/

2. Lotnik421 Xbox One

3. cela

cela Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wrzuciłeś na serwer plik index.html do właściwego folderu (najczęściej "public_html")?

4. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Robiłem wszystko według instrukcji i poradników. Po prostu niema tam żadnych folderów jest tylko puste pole w które przenosi się dane z komputera :/
    A znacie jakieś serwery typu Google.pl do zakładania darmowych witryn ?

Wczytywanie...

Poleć forum