1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakończenie gry

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Dominus PL, Luty 23, 2014.

1. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Siemka, mam pytanko. Na jednej stronie przecztałem, żeby zrobić przed ostatnią misją drugiego save jeżeli chcemy zrobić wszystkie osiągnięcia.
    I mam pytanie, mamy kilka zakończeń (bodajże 3?) i czy z każdą ścieżką jest osiągnięcie i żeby calaka zrobić trzeba 3 razy ostatnią misję przechodzić ? :D
    Pytam się bo tylko na jednej stronie o tym przeczytałem, na innych ani słowa na ten temat.
    Mam jeszcze pytanie dotyczące tej grubej babki co trevor bierze u niej poboczną misję u której musimy szukać kolesi. Jak mi da cynk, że np jest na kamieniołomie ten koleś to sam musze to znaleść ? Bo widze, że na mapce nie ma oznaczonego tego miejsca. ;)
    Pozdro. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Przecież w gta jest opcja powtórz misję, musisz go szukać po kamieniołomach w prawo od sandy shores jak ci się on napatoczy to ci się pojawi ikonka, że to on

1 osoba to lubi.
  4. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    W GTA do każdego zakończenia nie ma osiągnięcia. A tak w ogóle misje można powtórzyć... Co do tej misji Trevora to musisz pojechać na kamieniołom. Dostałeś wiadomość od tej typiary z miejscem gdzie się znajduje poszukiwany.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum