1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakończenie Mass Effect 3 może wkurzyć fanów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 3, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Taką informację przekazali sami twórcy ze studia BioWare. Jeżeli zatem nie jesteś zatwardziałym fanem serii - możesz grać spokojnie, bo i tak nie przejmiesz się tym, że Shepard...

Myślałeś, że coś zdradzę? Nie zdradzę, bo sam zakończenia nie znam. Ludzie z BioWare obiecują jednak, że zakończenie trylogii nie będzie zostawiało żadnych niedomówień, co jest dosyć popularnym zabiegiem zarówno w grach, jak i filmach oraz serialach. Tym razem każdy wątek ma zostać zamknięty, a cała fabuła definitywnie skończona.

O to by wszystko miało ręce i nogi dba chwalony przez Mike'a Gamble'a zespół scenarzystów. Starają się oni dokładnie połączyć ze sobą poszczególne wątki tak, by wszelkie decyzje podejmowane w poprzednich odsłonach były jednocześnie dobrze odwzorowane w Mass Effect 3 oraz nie psuły zabawy osobom, które wybrały taką, a nie inną ścieżkę fabuły.

Mike mówi jednak wprost, że zakończenie nie spodoba się wszystkim. Niektórzy bowiem już od dawna snuli przypuszczenia odnośnie wielu wątków. Zamknięte zakończenie rzecz jasna wszystko zrewiduje i wiele z przypuszczeń legnie. Mimo wszystko jest on dobrej myśli:

źródło - Gamezilla​

Powtarzałem to wiele razy i zrobię to ponownie - już się nie mogę doczekać. Grając w drugą część byłem pozytywnie zaskoczony faktem, iż decyzje podjęte w pierwszej części miały wpływ na historię w drugiej.

A teraz zakończenie trzeciej części, jak obstawiacie? Śmierć Sheparda, czy może hollywoodzkie przetrwanie i odejście na emeryturę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mam nadzieję, że dadzą jakiś interaktywny komiks/kreator save'a, tak, by można było stworzyć daną historię z poprzedniczek i odczuć jej wpływ na ostatnią część trylogii. Żaden Mass Effect na moim dysku twardym już nie gości, a każdą część przeszedłem po parę razy i głupio by było zaczynać od zera, tylko i wyłącznie dlatego, że potrzebowałem trochę miejsca na HDD. BioWare, liczę na was.

4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ja myślę że okaże się że Shepard jest homoseksualistą i zaprzyjaźni się BLIŻEJ ze swoimi kolegami z oddziału.... niczym innym chyba mnie by nie zaskoczyli. Tak na poważnie to chyba wszystkie możliwe zakończenia już były jak nie w jednej to w innej grze.

5. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Śmierc nie ma prawa bytu, bo po ME2 widac że nie jest to przeszkodą dla Sheparda :D To co, koniec konfliktu z Żniwiarzami? Może pakt z nimi. Lub zniszczenie całego uniwersum ME przez olbrzymią super novą. Scenariuszy jest wiele. Pewnie tyle ile jest ludzi na świecie więc kto wie jaki właśnie ma w głowie Gamble :p

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Po Shepardzie nadal będzie kontynuowana historia Mass Effecta, więc wybuch super novej odpada, koniec konfliktu też nie za bardzo, chyba, że pojawiłby się ktoś silniejszy, powiedzmy - kilku Proteanów przeżyło i w tajemnicy odtworzyli rasę i są wkurzeni :D Możliwości jest wiele, liczę na fantazję panów z BioWare.

7. marcelgula17

marcelgula17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może okaże się że Shepard ma jakieś ukryte intencje? Wątek zdrady ludzkości przypadł by mi do gustu, jednak patrząc na poprzednie odsłony w których ja ratował jest to mało prawdopodobne.

8. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spoiler odnosnie gry Red Dead Redemption. Nie pryeszedes gry? Nie czytaj!

W RDR tez bylo nietypowe zakonczenie. Nie wkurzylem sie na R*, a zakonczenie zapamietam na dlugo.(Nie ukrywam, ze Johna bylo mi szkoda)

Odnosnie Mass Effect czytalem, ze ma byc kilka zakonczen i to ma zalezec od naszych sukcesow w grze! (Fajnie by bylo)

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Myślę, że otwartą furtką była by klęska Sheparda. Walka walka walka i zaczynają przegrywać po czym shep zbiera oddziały i stara się ostatnie żywe jednostki ukryć by odtworzyć całą galaktykę co się udaję ale komandor ginie robiąc to.
    Następna gra z serii w świecie zawładniętym przez żniwiarzy, którzy nie niszcza lecz niewolą gatunki.
    Mi by się spodobało.

Nie spodoba mi się za to wątek zdrady, a przynajmniej jeżeli nie będzie się miało na niego wpływu.

10. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Chyba jedynie co by mnie wkurzyło jakby sie okazało ze to wszystko to był tylko sen 10latka .. :D

11. XidZen

XidZen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie tragedią to będzie jak nie dostane wersji angielskiej.
    Co do fabuły to może się Shepardowi nie udać i powstanie wtedy mroczniejsza wizja wszechświata rządzonego przez maszyny(o ile nie zniszczą całego życia jak za każdym cyklem).

Wczytywanie...

Poleć forum