1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakończenie serii GoW

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Młody Zielarz, Październik 17, 2010.

1. Młody Zielarz

Młody Zielarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ino
    Więc w tym temacie podajemy propozycje zakończenia serii GoW, tz. wszyscy ludzie zginą a może rozwalą szarańcze czy coś w tym guście.

[Jak złe miejsce na taki temat to sory]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To co wywniąskowałem brzmi tak:
    Pod koniec Gears Of War 2 ojciec Marcusa Fenixa krzyczał na nas:Co wyście Zrobili?!?!,więc myślę,że ta woda którą zalaliśmy Jacinto jakoś zmutowała niektórą szarańczę na taką,jaka widzimy w trailerach,i teraz szarańcza połączy się z cog i razem pokonają te mutanty i będzie rozejm.Zakończę to zdaniem:
    Brothers To The End...

4. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Według mnie tak samo jak napisał kolega powyżej...
    Tylko ,że po rozejmie szarańcza oczywiście się buntuje i dalej walczy z COG ;)

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hmmm myślę że na końcu 3-ki Marcus zginie ... to takie moje przeczucie co do zakończenia

Btw bardzo dobry temat bo można odstresować się od tych tematów zakładanych przez Dziend0bry'ego :)

6. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

Podobnie myślę ale dodam że może to będzie poświęcenie się dla świata w stylu misji samobójczej w której zginie lub będzie parę zakończen jak w mass efeckt 2 :p

7. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Powiem tak cholera wie i jestem tego bardzo ciekaw zdaje mi się że Carmain zginie a królowa szarańczy przyłączy się do ludzi i razem pokonają mutantów

8. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Właśnie, co z akcją Carmine must die/survive? Epic Games podzielą się wynikami z fanami, czy to ma okazać się dopiero podczas rozgrywki? Jeżeli to drugie, to znaczy, że ta akcja mogła być właściwie dla picu a cały scenariusz i tak był gotowy :D
    Ta gra jest cudowna i mam nadzieję, że zakończenie również będzie EPICKIE! I oczywiście wielka prośba do M$ Polska - żadnego dubbingu! Dialogi w tej grze są po prostu zbyt piękne, żeby je zepsuć.

9. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No nie wiem.To są twardziele przez wielkie "T". Wylewają pot i krew za ludzką rasę i nagle im ktoś mówi że "szarańcza"to ziomy i razem będą walczyć. Nie kupuję tego. Prędzej Marcus z ekipą sie zbuntuje na rozejm i będą WANTED - DEAD OR ALIVE przez wszystkich.

10. SeezSQ

SeezSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silesia
    Marcus jest zbyt pancerny, nigdy nie zginie.

11. Coriic

Coriic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja myślę, że ojciec Marcusa okaże się przywódcą szaranczy. Będzie chciał nauczyć ludzi, żeby nie walczyli między soba

Wczytywanie...

Poleć forum