1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakpu konta z grą i mailem zabezpieczającym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agentwp, Sierpień 9, 2016.

1. agentwp

agentwp Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,
    Zastanawiam się nad zakupem konta z grą ale w wersji z mailem zabezpieczającym do konta tak aby można zmienić hasło. Rozumiem to tak że po zmianie przeze mnie hasła do maila zabezpieczającego poprzedni właściciel straci możliwość usunięcia lub sprzedania tego konta ponownie, czy tak? Zatem po co sprzedający dają gwarancję do tego konta? Czy ustawić konto jako domowe to to samo co ustawić jako "Moja konsola domowa"? Po co to robić, przecież mogę grać na swoim profilu dzięki funkcji Home. Poniżej przykład z opisu sprzedających:
    Przykład
    • Gwarancja: 90 dni
    • Możliwość ustawienia konta jako domowe: TAK
    • Konto na własność, dane zabezpieczające: TAK
      PRZEBIEG TRANSAKCJI
      1. Po zakupie otrzymują Państwo dostęp do konta Xbox Live na którym znajduje się gra
      Konto należy zalogować na konsoli. Można ustawić konto jako domowe. Gra jest w postaci cyfrowej, a nie fizycznej. Otrzymują Państwo:
      - login Xbox Live
      - hasło Xbox Live
      - email zabezpieczający
      - szczegółową instrukcję dodania konta i pobrania gry
      2. Dodajemy nowe konto, ustawiamy jako domowe, następnie wylogowujemy się z niego oraz usuwamy profil i gramy na swoim profilu zdobywając trofea. Konto na własność, można zmienić hasło do konta.
      3. Na konto dajemy 90 dni gwarancji ( oczywiście, nie oznacza to, że gra przestanie działać po 90 dniach ). Jeżeli w tym czasie coś stanie się z kontem to wydajemy nowe konto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Daruj sobie. Kiedyś kupowałem gry na kontach i wiem co piszę. Może być tak że będziesz grał te 90 dni a potem zostaniesz pytanie czy zakupiłeś ta grę i wtedy nic ci nie da zabezpieczający e-mail do konta.
    Lepiej poszukaj wśród znajomych kogoś kto ma też Xbox One i dogadaj się z nim by udostępnił Ci swoje konto a Ty udostepnisz mu swoje, w taki sposób będziesz kupował gry o połowę taniej. Temat na forum jak i co znajdziesz. Wracając do kupowania kont z grami w tych czasach to marnowanie kasy.
    MS ładniesię poradzilo z tym problemem i skutecznie kasuje gry z takich profili. Oczywiście nie od razu tylko systematycznie co jakiś czas.

kuleczka91 lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. agentwp

agentwp Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: