1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Zakręcone i wymagające grobowce w Rise of the Tomb Raider - zobaczcie rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pewnie nie będzie dla Was wielkim zaskoczeniem, że Crystal Dynamics przygotowując Rise of the Tomb Raider zajęło się wielopoziomowymi grobowcami. Dzisiaj możecie zerknąć na fragment rozgrywki, który udowadnia, że autorzy nie żartowali zapowiadając wymagającą rozgrywkę.

O nowych grobowcach w Rise of the Tomb Raider słyszeliśmy już naprawdę sporo. Twórcy postanowili w nowej opowieści Lary zaoferować graczom naprawdę wymagającą rozgrywkę, w trakcie której wykażemy się nie tylko sprytem, ale również umiejętnościami opanowania kontrolera.

Dzisiaj możemy zerknąć na bardzo ciekawą lokację – Croft musi na początku wprawić maszynę w ruch, a później wspiąć się na sam szczyt. Oczywiście takie męczarnie będą opłacalne, ponieważ docierając do końca zawsze trafimy na wartościowy skarb. Nowa broń, lepsza umiejętność, potężniejsza amunicja? Autorzy przygotowali dla nas wiele niespodzianek.

Jest to na pewno ciekawa alternatywa i miły rozwój koncepcji z poprzedniej odsłony. W Tomb Raider nie potrafiłem znaleźć motywacji do biegania po jaskiniach... Tym razem Crystal Dynamics postarało się o miłe nagrody.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I już wiem, że nie pożałuję kupna tej gry :D

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A ja fenomenu serii TR nigdy nie rozumiałem,nie rozumiem i rozumieć nie będę.
    Portalem z GwG bo wszyscy zachwalali i pogralem z 6 godzin i dość miałem ciaglego chodzenia po lesie i ruinach...
    Stary tomb raider na PSX to było to,a to to nawet nie wiem.
    Oczywiście moja subiektywna opinia.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum