1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup amplitunera.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naled, Październik 17, 2011.

1. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za jakiś czas chcę kupić te głośniki: X-530 GŁOŚNIKI LOGITECH X530 70W RMS 5.1 SUBWOOFER (1865175858) - Aukcje internetowe Allegro , a potem podpiąć to tak by z iksa uzyskać dźwięk przestrzenny, ale do tego prawdopodobnie potrzebuję amplitunera [z tego co czytałem]. Nie znam się na tym i jestem w tym temacie totalnie zielony, możecie mi poradzić coś niedrogiego, a najlepiej dobrego, by to 5.1 miało jakikolwiek sens bytu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie opłaca się kupowanie tych głośników z amplitunerem. Jeśli chcesz tego typu głośniki to polecam Logitech z-5500 lub z906(droższy i nowszy model). Mają one wejście optyczne(z-906 posiada 2 ) i nie potrzeba wtedy amplitunera. Lub zwyczajnie amplituner i do tego przystosowane głośniki. Udanego wyboru.

4. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. reaper12

reaper12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot / Warszawa
    niestety tak nie da rady,
    http://article.techlabs.by/img/article/29815/Logitech_Z506_back_view.jpg i te i te maja takie samo podlaczenie, zeby osiagnac dzwiek przestrzenny musisz miec zlacze cyfrowe (do xboxa optyczne albo z tv do glosnikow optyczne), cos takiego : http://www.wires.pl/data/gfx/pictures/large/0/6/160_4.jpg . Sytuacje moze uratowac zakup taniego kina domowego ktore takie wejscie posiada. Nawet przy zakupie amplitunera bedzie problem bo nie podlaczysz do niego glosnikow komputerowych

6. art_1000

art_1000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm - Lublin
    Witam. Jeżeli chodzi o ampli. , żeby uzyskać dźwięk 5.1 to niestety nie pomogę. Sam próbowałem ale nic nie wymyśliłem. Powiem tyle, że posiadam te głośniki podpięte pod tv, za pomocą przejściówki (była w zestawie akurat u mnie ) i dźwięk idzie z Xbox lub ps3 (zależy co mam podpięte w danej chwili) do tv a z niego do głośników. NIe jest to 5.1 a stereo ale nie narzekam mimo to. Odczucia są bardzo pozytywne. W razie jakichs pytań jeszcze o te głośniki. Pisz na priv.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum