Zakup do oceny

mustangx

Banned
Odp: Zakup do oceny

napisz mu e-mail ze to Falcon . pozniej napisz negatywa i tyle

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
napisz mu e-mail ze to Falcon . pozniej napisz negatywa i tyle

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
Dokładnie, wytłumacz (na e-mailu), że źle wpisał i sprzedaje coś czego tak na prawdę nie ma. Wystaw negatyw typu "Towar niezgodny z opisem".

Tobie nic nie grozi, prędzej jemu czyli Twój negatyw (-; .
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Póki co negatywa nie wystawiaj,bo dostaniesz od takiego buraka w odwecie ,tym bardziej masz tylko 4 punkty. ;) Napisz co i jak,później jak wystawi negatyw to walnij spór allegro,czy jak tam teraz jest. ;)
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Wam za pomoc, znowu bym się wkopał, chociaż raz miałem szczęście =)
Jak znajdę jakąś konsolę to zgłoszę się od razu do was, żeby tym razem był Jasper a nie znowu jakiś fail =).

To wygląda fajnie : ale chyba strasznie dużo rzeczy trzeba byłoby dokupić
http://allegro.pl/xbox-360-slim-jak-nowy-komplet-gra-gwarancja-i2801572133.html

To też ciekawie wygląda ale lombard daje więc hmm.
http://allegro.pl/x-box-360-4gb-od-loombard-pl-i2790703278.html

Będę nazwany chyba królem od edytowania .. Albo ta:
http://allegro.pl/xbox-360-arcade-jasper-lt-3-0-bez-bana-gwar-6msc-i2798847502.html
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zakup do oceny

Konsole są ok tylko zwrócić uwagę w przypadku slima czy jest d4s no chyba że na kopiach nie będziesz grać.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie dużo osób mnie teraz zjedzie , ale jakbym miał kasę na gry to bym kupił orginalną konsolę =). A do tego Jaspera na dole , trudno się zgrywa płyty ? Tzn czy da się też z pendrive bo moja nagrywarka dość średniawo działa ;)
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka liteon ihas + ixtreme burner max. Koszt ok 70zł i masz już wszystko.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zakup do oceny

Jak przez pendriva to Rgh zafundować
Sobie możesz
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
A taką da się nagrać? tsstcorp cd/dvdw sh-s182d ata device (jeżeli to w ogóle jest nagrywarka) ;D

Albo zadam inaczej pytanie:
Czy mając do dyspozycji 20 zł da się coś zrobić .? Tzn nie wiem po prostu czy na takiej średniej jakościowo nagrywarce da się nagrać płytę na boxa ;)
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
A taką da się nagrać? tsstcorp cd/dvdw sh-s182d ata device (jeżeli to w ogóle jest nagrywarka) ;D

Albo zadam inaczej pytanie:
Czy mając do dyspozycji 20 zł da się coś zrobić .? Tzn nie wiem po prostu czy na takiej średniej jakościowo nagrywarce da się nagrać płytę na boxa ;)
Jeżeli chcesz poprawnie nagrywać gry, nowe to musisz mieć iHASA. Twoja nagrywarka jeśli wgrasz do niej najnowsze sterowniki "coś tam nagra" ale nie wiadomo jak i co (-; . Poczekaj z zakupem to dostaniesz jakiś full wypas z przeróbkami, dyskiem i te sprawy. Tylko pamiętaj żeby najpierw o zakupie na forum napisać żeby nie było wtopy (-; .


Czy mając do dyspozycji 20 zł da się coś zrobić .? Tzn nie wiem po prostu czy na takiej średniej jakościowo nagrywarce da się nagrać płytę na boxa
20zł = 4 porządne płyty Verbatim.
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak przeglądam Twój wątek i widzę, że jak każdy zaczynasz iść z ceną w górę :), jeśli planujesz wydać już ponad 500 złoty to czy nie lepiej wziąć na raty np. slima 250GB za 899 zł?nie wiem jakie są Twoje możliwości finansowe i czy koniecznie to musi być przerobiona konsola, ewentualnie kupić slima 4GB i RGH, takie jest przynajmniej moje spostrzeżenie
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
tak przeglądam Twój wątek i widzę, że jak każdy zaczynasz iść z ceną w górę :), jeśli planujesz wydać już ponad 500 złoty to czy nie lepiej wziąć na raty np. slima 250GB za 899 zł?nie wiem jakie są Twoje możliwości finansowe i czy koniecznie to musi być przerobiona konsola, ewentualnie kupić slima 4GB i RGH, takie jest przynajmniej moje spostrzeżenie
Co ty masz z tym Slimem ? Wgl. po kiego ma brać na raty Slima i użerać się z tymi ratami co miesiąc ? Nie idzie wcale w górę z ceną tylko stoi przy tych 500 zł . Ja mu nawet radziłem odczekać bo "super ofert" na alledrogo nie ma (jak na razie). Namawiasz go na kupno konsoli (nowej) której awaryjność dla mnie jest identyczna i radzisz aby walnąć RGH, dokupić dysk i utracić gwarancje (większe wydatki).

A i pisał, że konsoli musi być przerobiona ponieważ nie ma funduszy na gry.
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
A jest może jakiś program typu komputerowy "can you ran it", żebym mógł sprawdzić czy moja nagrywarka da radę :D? Mi głownie chodziło o grę AC III (swoja drogą pójdzie na tym arcade jasperze?), ponieważ żebym w ac 3 pograł na pc musiałbym zmienić pc za zaledwie 2 500 tys , gdzie ja się gryzę o 20 zł :)
 

WerJar

Banned
Słuchaj czy nie warto dozbierać te 250zł i kupić od Alkoholika slim lt+3.0? nie wiem nie długo gwiazdka to w kasie jeżeli rodzice ci dają(Albo jesteś dorosły to wykluczam) zawsze ktoś rzuci 100zł pod choinke w kopercie, poprosisz rodziców aby jak to się mówi żeby ci pożyczyli 150zł jak dadzą pod choinke 100zł i po prostu będziesz wykonywał czynnosci żeby tą kase odpracować :) to tylko moje zdanie ja podsuwam możliwości, kumpel w tamtym roku może 5dni przed bożym narodzeniem jakoś tako z allegro Slim 4gb za 560zł więc warto też do świąt poczekać posiada tą konsole do tej pory.

Edit@: UP pójdzie spokojnie nie przejmuj się najnowsze gry ci pójdą na tym, ale słuchaj Arcade Jasper (Niby jasper ale lubi wyskoczyć błąd) ja wiem że jesteś napalony aby już to mieć też tak mam ale czekam na odpowiedz i dopiero kupię ale lepiej coś dołożyć i lepszego kupić niż pierdzielić się w używki które nie wiadomo co przeszły. Alkoholik ma używane słabo albo są nowe i przerobione lt 3.0 potem dokupisz sobie Ihas 124 i jazda.
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
No niby fakt , ale największym kalectwem w tym momencie staje się nagrywarka, która najprawdopodobniej też będzie trzeba wymienić. .
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
A jest może jakiś program typu komputerowy "can you ran it", żebym mógł sprawdzić czy moja nagrywarka da radę :D? Mi głownie chodziło o grę AC III (swoja drogą pójdzie na tym arcade jasperze?), ponieważ żebym w ac 3 pograł na pc musiałbym zmienić pc za zaledwie 2 500 tys , gdzie ja się gryzę o 20 zł :)
Każda gra pójdzie. Poczekaj z zakupem, może komuś się znudzi konsola.
 

WerJar

Banned
Jak tu mówić babcia daj mi na nagrywarkę bo mi poszła z dymem niestety :( nie no spróbuj z rodzicami, jeżeli średnio się uczysz to powiedz rodzicom że się podciągniesz w nauce (O tym mówię serio że masz się podciągnąć jak lipa tam leci :D) ale pamiętaj uczysz się dla siebie nie dla kasy i rzeczy o.

Edit: Nie kupuj na tablica.pl bo kumpla oszukano tak wysłał i ślad zaniknął kolesia(poszła sprawa na policje i co? i nic cisza do tej pory)
Tylko wyłącznie allegro też patrz tutaj w forum w dział sprzedam.
 

rook96

Użytkownik
Użytkownik
Ja się uczę dosyć dobrze =) (he he , lubię się chwalić .) . Ale właśnie problem jest z rodzicami , oni mi na 100% nie dadzą, może i są skąpi , ale jak to się mówi i tak ich kocham ;). Swoją drogą, jeśli na nagrywarce jest napisane DvD+Rw DL to nagra też DvD+R ?
 

WerJar

Banned
Masz coś do sprzedania może nie potrzebnego? coś co wartego swojej ceny o. (albo trój rodzicom że ta konsola długo pochodzi względem gier i tyle o, bez kupywania nowego laptopa komputera i dopisz że trzy razy mniej ciągnie niż komputer czy laptop ;D)
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Słuchaj uważnie,chcesz bez problemu grać w nowe tytuły - musisz kupić ihasa,który kosztuje 1/3 nowej gry,więc nie ma co oszczędzać. Jak Ci się pali.możesz teraz znaleźć jakąś fajną konsolę i grać w starsze tytuły bez xgd3 a za miesiąc dokupić sobie ihasa.
 

Do góry Bottom