1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup dysku do X360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Majkel1988, Sierpień 26, 2013.

1. Majkel1988

Majkel1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,
    Chciałbym zakupić sobie dysk do X-a 320 gb.
    Pierwsze co to allegro bo wiadomo, jak się człowiek liczy z kasą to każda dycha ważna ale...

Napotykam się na masę tego typu ofert :
    DYSK 320GB do XBOX360 slim KINECT/Skl PlayZone Waw (3483604326) - Allegro.pl - Wi

I po dokładnym przyjrzeniu się no dysk raczej nie jest oryginalny z MS. I pytanie (bo że będzie pasować - to się domyślam) czy warto oszczędzić te np 30 zł bo gdzieś o tyle są droższe MS-owe dyski i zakupić taki ? Gwarancje te dyski swoją mają. Ale czy działają niezawodnie ? Ktoś może się wypowiedzieć ?
    Z góry dziękuje za opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Ja ogólnie nie jestem fanem kupowania oryginalnych rzeczy , ale jeśli chodzi o dysk daje 100% na firmę Microsoft, nie kupuj podróbek bo będzie problem z :
    -Dysk będzie się zawieszał,
    -Prędkość dysku nie będzie tak zawrotna jak oryginał,
    -Może się zepsuć dość szybko,
    -Gwarancja MS jest bardzo fajna.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po pierwsze Microsoft nie ma swoich dysków. Tylko kupuje u producentów.
    Dyski które montuje się niby nie oryg to WD bev są bardzo dobre i na pewno nie będą się zawieszac co za bzdura, w dużej ilości laptopów są te dyski. Jak może nie być taka sama? Pewnie xbox ogranicza prędkość zapisu hehe. Od tego są gwarancje na dysk WD daje dwa lata, Microsoft rok.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nic dodać nic ująć. Także w przypadku dysków do xboxa "nieoryginalny" nie oznacza gorszy

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Oczywiście nieoryginalny nie jest w 100% gorszy, ale jeżeli kupimy nieoryginalny dysk w tej samej lub podobnej cenie co ten w Xbox, nie będzie żadnej różnicy.
    Napisałem, że się wiesza dlatego, że kupiłem podróbę za 20 zł, dysk miał pojemność 20 GB i się wieszał jak głupi... Także dostałem gwarancję na 1 rok oraz był nowy.

Wczytywanie...