1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zrogi, Styczeń 10, 2010.

1. Zrogi

Zrogi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej

Mam x-a z dyskiem 60. Jak sie okazuje jak dla mnie to za malo. jaki jest najprostszy i najtanszy sposob na zwiekszenie wielkosci hdd. Są aukcje gdzie sprzedawcy proponują dyski 250 GB ale dają tylko 3 miesiące gwarancji. Czy mogę zakupić "standardowy dysk" i zamienić z moją 60-ką?

2. Lotnik421 Xbox One

3. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście możesz kupić dysk, wyciągasz swoją 60 i wkładasz nowy (pod warunkiem że jest on w obudowie tak jak twoja 60).

W ofercie jest jeszcze dysk 120 GB.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Możesz kupić inny dysk 2,5" ale nie każdy dysk będzie kompatybilny z X360 . A do tego taki dysk trzeba odpowiednio przygotować do współpracy z X360 . Poszukaj na forum bo jest tu cały tutorial krok po kroku wraz z potrzebnymi programami .

5. Zrogi

Zrogi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki o to mi chodziło. czyli musze sie zorientowac jakie dyski beda dzialac i kupie jakas 500 2,5
    :)

Wczytywanie...