1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup gier na allegro. Automat?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EnJoy89, Styczeń 18, 2015.

1. EnJoy89

EnJoy89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witajcie. Dziś natknąłem się na taką aukcję.
    http://allegro.pl/showitem/description/4981317789.html

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa skoro pobierane gry są przypisywane do konta?? I czy lepiej kupić grę pudwłkową niż cyfrową?? :)

Wystukano z mojego GT-i9505

2. Lotnik421 Xbox One

3. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przypisywane do końca???

Działa na zasadzie przepisania licencji z jednej konsoli na drugą - czyli po zakupie i ściągnięciu gra się uruchomi na twojej konsoli, ale jak dasz dane tego konta koledze, to on już pobrać i zagrać nie będzie mógł. Przeniesienie licencji można zrobić raz na pół roku.

4. EnJoy89

EnJoy89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    @dreamgsm@dreamgsm literówka się wkradła. Juź poprawiłem :) Czyli loguję sie na inne konto i pobieram, następnie po pobraniu loguję się na swoje konto i mam orginał fify :D?

Wystukano z mojego GT-i9505

5. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak

Wczytywanie...

Poleć forum