1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Gier ze zmianą regionu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pwL, Kwiecień 3, 2015.

1. pwL

pwL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, czy ktoś na tym forum łopatologicznie dla nowego posiadacza konsoli jest w stanie napisać jak zakupić grę z innego kraju płacąc w innej walucie, jak zmienić i gdzie przede wszystkim zmienić dane zagraniczne czy to w konsoli czy na stronie xbox.com z poziomu komputera, i jak potem pobierać grę i kiedy powrócić do swoich danych w PL ? Nie chcę nic spartolić i chce najpierw się dowiedzieć aby wszystko przebiegło bez problemów :) Najlepiej niech napiszą Ci którzy w taki sposób kupują gierki i mają potem język PL. Ja chcę kupić GTA 5 o prawie 100 zł taniej w brazylii lub Rosji. I z skąd bierzecie fake dane jest jakiś generator na dany region/kraj ?

Wczytywanie...

Poleć forum