1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup gry i dodatku z różnych kont

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez madzialex, Styczeń 16, 2014.

1. madzialex

madzialex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    bezskutecznie próbuję znaleźć odpowiedź (nie wiem nawet, jakie pytanie wpisać w Google, aby ją znaleźć), stąd mój post. Planuję kupić z Marketplace'a grę ze swojego konta. Do gry jest dodatek, ale ponieważ braknie mi jakichś 2zł, pomyśleliśmy z mężem, że po prostu wykorzystamy jego pieniądze z konta na Windows Phone. Mam jednak przy tym kilka wątpliwości:
    1. Wiem, że gra ściąga się na konsolę i jest dostępna dla wszystkich jej użytkowników, czy jednak w ogóle jest taka możliwość, aby grę i dodatek zakupić z dwóch różnych kont tak, żeby to hulało bez kłopotu?
    2. Czy mogę ściągnąć profil męża na konsolę, kupić to, co mam kupić i potem usunąć jego konto, mając pewność, że zakupione gry zostaną na dysku?
    3. Czy po usunięciu gry będzie można ponownie ją ściągnąć za darmo na konsolę, czy też należy ponownie zapłacić? Czy są przy tym jakieś ograniczenia czasowe, czy tak jak na Windows Phone aplikacje są zakupione dożywotnio?

Przy okazji tego mam jeszcze pytanie odnośnie gier na dwóch konsolach. Raz na jakiś czas wyjeżdżamy do rodziny, która ma swoją konsolę. Czy można tam będzie ściągnąć (oczywiście po ściągnięciu profilu) zakupioną wcześniej grę? Co wtedy stanie się z grą na naszej konsoli? Będzie można grać na obu, czy muszę jakoś usunąć przed powrotem do domu, czy jeszcze coś innego?

Wczytywanie...

Poleć forum