1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup gry przez strone xbox live i pytanie o konto gold.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Orothus, Listopad 3, 2014.

1. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    przepraszam, że dwa pytania w jednym temacie ale po co zaśmiecać forum dodatkowymi wątkami.

Na początku pytanie dotyczące zakupu gier przez stronę xboxlive. Wchodzę na stronę wybieram grę która mnie interesuje, w tym wypadku GTA SA w śmiesznie niskiej cenie 15zł. Dodaj kartę płatniczą wszystko przechodzi pomyślnie, daję zapłać i wyskakuje mi komunikat:

Przepraszamy
    Zakupu nie można w tej chwili zrealizować. Spróbuj ponownie później.

I tak cały czas. Wie ktoś może co jest nie tak, może ja coś źle robię?

A drugie pytanie brzmi następująco. Dziewczyna kupiła nową konsole x360 i wraz z nią dostała konto gold na miesiąc. Czy jak wprowadzi kod z karty to dostanie coś dodatkowego, jakąś zawartość. Słyszałem, że przy rocznej subskrypcji są dwie gry co miesiąc i tak się zastanawiam czy w tym wypadku też coś dostanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do karty to nie mam pojęcia co jest nie tak, bo dla mnie lepszym rozwiązaniem jest kupienie zdrapki. A co do drugiego pytania to jak dziewczyna wrzuci tego miesięcznego golda to dostanie teraz Viva Pinata, a od 16 listopada będzie miała do pobrania drugą grę, ale już nie pamiętam co to jest za gra. No i na koniec załapie się ją pierwsza grę z grudnia, ale co to będzie to dowiemy się dopiero pod koniec listopada ;)

1 osoba to lubi.
  4. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź w temacie golda, czyli na dobrą sprawę można dokupować golda tylko na miesiąc i tak dostawać gry (czekać na lepsze tytuły), roczna subskrypcja nie jest wymagana? Teraz jeszcze proszę o informacje z płatnościami, miał może ktoś podobnie?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak wystarczy gold od miesiąca wzwyż, ja kupuję tylko wtedy gdy widzę ciekawe gry. Tylko uważaj bo na allegro jest pełno oszustów, którzy zamiast golda miesięcznego sprzedają 4 kody po 7 dni i podpisują to jako Gold, a to są triale, dzięki którym konto nie zyskuje statusu gold i gier nie pobierzesz. Normalna cena golda to od 20zł wzwyż, ale na forum chłopaki Dexter i Akir mają taniej. Tutaj na forum w dziale Xbox 360 jest dział Games with Gold i tam zawsze są informacje jakie gry będą w danym miesiącu :) Nie wiem no, może Twoja karta nie jest kartą kredytową i przez to nie możesz zrealizować płatności? Bo ja mam ten problem ze swoją i pozostają mi tylko zdrapki :)

6. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Nie musi to być karta kredytowa, tylko zwykła płatnicza. A co do zakupu to możliwe, że nie masz aktywnych "transakcji internetowych"

7. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Zwykła karta platnicza.Udaj sie do banku aby uruchomoc transakcje internetowe.(Tez miałem kiedyś z tym problem, dopiero w banku mi to rozwiazali.)

8. Orothus

Orothus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kartą mogę płacić normalnie, nie raz wykonywałem już takie operacje gdzie trzeba było wprowadzać dane i wszystko było ok. Tylko tutaj mam takie problemy :/ nie jest zablokowana ani nic z tych rzeczy. Napiszę do supportu ew. może oni dadzą mi jakąś konkretną odpowiedź. Jeszce pytanie odnośnie tych gier z golda. Jak gold mi się skończy to będzie można normalnie pobrać gry i w nie grać czy znów trzeba dokupić subskrypcję ?

9. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak się skończy subskrypcja to będziesz mógł normalnie grać w gry z golda i móc pobierać je za darmo, bo one sa stale przypisane do konta i to jest fajne w xboxie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum