1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup gry za microsoft points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ///Adeq, Lipiec 3, 2012.

1. ///Adeq

///Adeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć
    mam pytanie odnoście kupowania gier za te punkty. Sytuacja wygląda tak że kumpel ma dużo tych pkt. i chce kupić grę dla siebie i dla mnie. U niego nie ma problemu bo to się odbędzie normalnie, ale jak ma mi zakupić? jest tam coś na wzór giftów ze steam'a? bo chyba tego nie da się przelać z konta na konto

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Punktów nie przelejesz.
    Możesz zalogać się na jego konto na swojej konsoli i wtedy coś kupić.
    Jest też druga opcja.
    Kolega kupuje, pobiera, Ty logujesz się na jego konto, przenosisz licencję (zakładka ''Zarządzanie kontem'', czy coś w ten deseń) i pobierasz to, co kolega wcześniej kupił i pobrał. Nic wtedy nie wydasz, bo kolega już za to zapłacił... ;)
    Odbywa się to legalnie i za darmo, ale jest jeden haczyk... możecie taki myk wykonać tylko raz na kwartał.

1 osoba to lubi.
  4. ///Adeq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli przeniosę licencję to obaj będziemy mogli w to grać (włącznie z funkcją na multi)? bo głównie chodzi o ten tryb

bo rozumiem że kto ma licencję ten ma legal grę, tylko czy ta licencja przypisuje się do konta xbl czy konsoli? jak to jest z tym... tam samo z przepustkami do MT np. w bf3

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak, będziecie mogli oboje grać, w multi włącznie.
    Ty na swoim koncie i kolega na swoim.
    Licencja jest przypisywana do konsoli, po jej przeniesieniu gry itp działają na wszystkich kontach.
    Online Pass i Premium z BF3 też będą działać.

1 osoba to lubi.
  6. ///Adeq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli to przeniesienie licencji to jakby skopiowanie jej? to w sumie fajne rozwiązanie, szkoda że raz na kwartał :D

7. BunnyPL

BunnyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak wyżej wspomniane zaloguj się jego kontem na swojej konsoli.. pobrane gry, DLC czy inne, są zapisywane na konsole, a nie na konto ;)

1 osoba to lubi.
  8. B0LEC

B0LEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak wyżej przeniesienie licencji powoduje ściągnięcie gier na konsole i wszystkie profile które są na danej konsoli. Przenieść licencje można raz na pół roku, ale jeśli chcesz grać na tym samym profilu na dwóch różnych konsolach przez multi gra będzie automatycznie odłączała Cię od Live. Ja osobiście polecam "Zdrapki" na allegro, tańszy sposób na kupowanie oryginalnych gier ;)

9. -Majkel-

-Majkel- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy to napewno jest na tej zasadzie ze jesli ktos gra juz na multi i ty bierzesz od niego licencje to potem odlancza od live ?? Mam juz ponad 2 miesiace konsole i nie zauwazylem by mnie odlaczylo od multi poprzez sciagniecie licencji.

10. B0LEC

B0LEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Nie nie źle mnie zrozumiałeś. Jeśli w tym samym momencie 2 osoby grają na tym samym profilu na 2 różnych konsolach odłączy Cię albo tamtą osobę od Live, wiem bo miałem konto z kumplem i czasami jak grałem na Live i on się zalogował na swoje konto to mnie wyrzucało :)

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Za przeniesienie licencji od końca czerwca sypią się codziennie bany. Udostępnianie loginu, hasła, odzyskiwanie gametaga jest zabronione i Microsoft za to zaczął ostro banować. Za konta silver jest to samo... Jak ktoś nie wierzy to niech wejdzie na forum xbox.com i sprawdzi sobie listę banów, a jest to tylko niewielka część wszystkiego, bo nie każdy chwali się online banem.

Przykład, czyli odpowiedzi pracowników Microsoft na pytanie userów, dlaczego zostali zbanowani. Przykład pochodzi z tego tygodnia:

Kupujecie tanie MSP, gry i przenosicie licencje na własne ryzyko.

12. ///Adeq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli zostaje tylko sposób z pożyczeniem konta i zakupem jeszcze raz tej gry za MsP... dobre i co

13. B0LEC

B0LEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    To mnie Staruszku zaskoczyłeś ale wiedziałem, że w końcu musiało do tego dojść :( ciekaw jestem jak teraz potoczą się sprawy na aukcjach . Aczkolwiek patrzyłem na komentarze u Resellera na allegro i nikt jeszcze się nie skarżył, być może to kwestia czasu, lub microsoft tylko sieje panikę. Póki co wolę tego nie sprawdzać na własnej skórze :)

14. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Pożyczanie konta tak samo może skutkować banem, bo zalicza się do udostępniania danych do konta. Jeśli chcesz to możesz żyć tak jak dotychczas i robić tak jak Ci się podoba. Musisz mieć jednak na uwadze, że Microsoft od kilkunastu dni wziął pod lupę wszelkie takie zabawy z kontami. Kiedyś przymykał na to oko, teraz banuje...

15. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest jeszcze jedna metoda na granie z 2 różnych kont i to bez przenoszenia licencji. Potrzeba do tego legalnych punktów. Punkty muszą być na koncie na którym ktoś będzie grał czyli na głównym gamertagu.
    Konsola 1 = Konto 1 z punktami
    Konsola 2 = konto 2 bez punktów.

Na konsoli 2 odzyskujemy konto 1 i wydajemy punkty. Licencja będzie tylko i wyłącznie na konsoli 2 ale właściciel konta 1 będzie mógł z niego korzystać jako że licencja jest też przypisana do samego konta na którym coś kupimy.
    Wady takiego rozwiązania ? Na konsoli 1 będzie można grać tylko z konta 1 a na konsoli 2 z dowolnego konta na tej konsoli :)

16. ///Adeq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy takie rozwiązanie gwarantuje że obaj będziemy mogli ze sobą grać w multi?

Wczytywanie...

Poleć forum