1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup ihasa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojcislas, Sierpień 22, 2013.

1. wojcislas

wojcislas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!!! nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten temat, ale nie wiedziałem za bardzo gdzie mam go utworzyć... A więc chcę kupić nagrywarkę ihas, moglibyście coś poradzić, jaki model, lub czym się kierować przy zakupie. Czy takie byłyby odpowiednie Lite-ON DVD+/-RW IHAS120-04 bulk black (Serial ATA, bez oprogramowania) - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA) - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika
    LITEON iHAS124-19 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3483793309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ta z allegro byłaby na pewno, dobra, a co sądzicie o tych z komputronika?? one nie mają wgranego oprogramowania, czy dałbm radę sam bez problemu wgrać odpowiednie oprogramowanie?? Z góry dziękuje za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum