1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Ihasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian2121, Listopad 28, 2012.

1. Damian2121

Damian2121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.Mam mały staż na forum,ale poczytałem kilka tematów,poszukałem i popytałem i troszkę się pogubiłem.Jak mam najnowszy dash i wgram LT 3.0 do Slima to potrzebny mi będzie ten ihasa od razu czy mogę przez jakiś czas nagrywać zwykłą nagrywarką.Czytałem o triku z muzyka ale nie wiem czy bez ihasa zadziała.Pomożecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz XGD3 nagrywać zwykłą nagrywarką a na dysk instalować za pomocą tricku z mp3, takie kopie nie są bezpieczne na live najpewniej jest nagrać ihasem z lt max

1 osoba to lubi.
  4. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale jak będę grał na oryginalnych grach na live to mniejsze ryzyko prawda?Jak będę chciał pograć sobie w kopie zapasowe to będę się odłączał od live.A jak np.w mojego oryginalnego battlefielda to się podłączę i tyle.Zminimalizuje to ryzyko bana?

5. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    Odp: Zakup Ihasa

Mozliwe, ale pamietaj ze bana mozesz dostac za sama przerobka nie tylko granie. Czyli nawet jakbprzerobisz naped i bedziesz gral w 100% w oryg. to i tak jest ryzyko bana.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

6. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Powiem Ci tak, nigdy nic nie wiadomo ;).. Teoretycznie tak jak mówisz zmniejszyło by to ryzyko, ale w praktyce nie wiesz tego, możesz spróbować, chociaż ja bym radził zakupienie ihasa, cena nie przekracza 100 zł ja miesiąc temu kupiłem za 79 zł na allegro i jestem zadowolony :)

1 osoba to lubi.
  7. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za odpowiedzi,ale jak gram po live na orginałkach to bana za sama przeróbkę to chyba już naprawdę mała szansa,przynajmniej tak wyczytałem.
    Ale bez ihasa na bank będzie działać z dysku przy triku z mp3?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Zakup Ihasa

Tak

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  9. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Jeśli chcesz mieć 99% pewności (bezpieczeństwa) to polecam zaopatrzyć się w iHas 124b z odpowiednim firmware. Wtedy masz spokój (w pewnym sensie), bo ryzyko jest minimalne na bana. Przy dobrym nagraniu płyty (ABGX, dobry rip) możesz grać spokojnie. Wiadomo że granie w gry przed premierą (przykład z Halo 4) jest głupotą, i sam prosisz się o bana. Jeżeli do premiery jest 1-2 dni wtedy raczej możesz spokojnie grać na Live bo wiadmo że sklepy czasami wysyłają wcześniej (gram.pl). Stosuj się do prostych reguł i śpij spokojnie.

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  10. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki wszystkim jeszcze raz za odpowiedzi.Już wszystko wiem:)
    Przepraszam,może podać mi ktoś link do dokładnego poradnika jak nagrać najnowsze gry pod LT 3.0 na zwykłej nagrywarce?

11. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  12. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A z tą topologią to muszę za każdym razem robić to samo,czy jak pobiorę gotowy obraz z tego forum np.hitmana:rozgrzeszenie to po prostu wypalam go bez dogrywania/sprawdzania topologi?/chodzi mi przykładowo pobiorę grę z tego tematu:
    http://xboxforum.pl/iso-10/hitman-r...2012-pal-pl-xbox360-srt-polska-wersja-151800/
    To po prostu ją wypalam bez innych czynności czy muszę jeszcze w agbx dograć tą topologię?
    Proszę o wyrozumiałość,jestem początkującym.

13. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Czy to, że jesteś początkujący, zwalania cię z czytania forum? Wszystkie pytania, które tu zadajesz zostały opisany w kilkuset wątkach. Użyj wyszukiwarki czasem :)

14. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czytam,ale idzie się pogubić.

15. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No to czytaj ze zrozumieniem, przeróbka jest ciężkim tematem, nagrywanie gier także. Ranga świeżak nie pozwala ci nie czytać dokładnie i po kilka razy.

Wczytywanie...

Poleć forum