1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Kinecta-Śląsk;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mckaczka, Grudzień 13, 2010.

1. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    hey
    Jestem z Tychów i zarzyczyłem sobie pod choinke Kinecta:p
    Wczoraj wybrałem się z tatą do katowic aby go kupić.....objechalismy prwie wszystkie markety otwarte w niedziele,a odpowiedź była jedna;/
    Nie ma i nie wiemy kiedy będą,jedeynie w mediaMarkt powiedzieli że 7 sztuk bedzie we Wtorek.
    Na allegro nie chce kupować bo mój tata twierdzi że nie bedzie płacł o 100zł więcej za to że ktoś wykupił wszystkie ze sklepu i sprzedaje na allegro....
    Pomóżcie ja chce tego Kinacta,może znacie jakieś sklepy w okolicach Katowic/Tychów/Czeladzi/bielsko białej. Cena jaką tata chce wydać to 599,99 czyli tyle ile w MM....;/;/

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tychacz

tychacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej
    Depgames w baronie (obok citypointu) próbowałeś? jak tam byłem ostatnio to na wystawie mieli kinecta, dla pewności zadzwoń i zapytaj: (032) 217 04 73

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. KINECT XBOX 360 + GRA 100% Oryginal NOWY SKLEP (1363564720) - Aukcje internetowe Allegro
    2. NOWY KINECT XBOX 360 SLIM HIT! JEST! /SKLEP ED Wwa (1365923992) - Aukcje internetowe Allegro
    3. KINECT XBOX 360+GRA NOWE SKLEP GDANSK. (1366959296) - Aukcje internetowe Allegro
    4. NOWY najtaniej KINECT dostepny *KRK* 509zł (1360648213) - Aukcje internetowe Allegro

Na następny raz nie mów czegoś zanim tego nie sprawdzisz.

Polecam poczekać do wtorku aż dostarczą KINECT'a do MM wtedy kupisz.

Temat wyczerpany (i trochę bezsensowny) więc kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum