1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup kinecta

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez paradox2604, Sierpień 19, 2011.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam takie pytanie postanowilem zakupic Kinecta czy oplaca sie kupowac? chodzi mi tu o uzywanego na co trzeba zwrocic uwage przy zakupie takiego sprzeciku i czy jest dobra zabawa przy nim i czy nie mkalag czy plynie chodzi itp ? z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    kinect jak dla mnie zrobil wrazenie okolo miesiaca mi sie podobalo teraz nie gram na tym wogule i trzeba miec 1,5m od tv i dosyc duzy pokoj zeby sie dobrze gralo i lagow zwolnien za bardzo nie zauwazylem. fajna zabawa dla kilku osob i droga zabawka gier jest na to z 10

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie kupuj tego. Ja grałem u kolegi 2 dni i już mi się znudziło, a jemu tydzień później. Jak dla mnie za drogie aby w to inwestować. Lepiej poczekaj aż stanieje lub kup sobie jakąś zwykłą grę typu RDR, a nie dance central czy kinect adventures.

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak mu nie szkoda kasy:)i wlasciwie fajna sprawa jak sie ma dzieci:)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moim zdaniem jak jesteś poważnym graczem (powiedzmy) starszym, a nie osobą będącą w wieku x<20 to Kinect się mija z celem. No chyba, że masz pociechy które właśnie chciałyby pograć sobie używając kinecta to wtedy warto.

Ale tak dla osoby starszej lubiącej grać na padzie itp itd. Kinect jest dobry na max parę dni. Później i tak się wróci do pada a kinect będzie się kurzył..

Ja jestem w przedziale x>20, nie mam bachorów i za chiny nie kupił bym kinecta czy to używanego czy nowego.

Takie moje skromne zdanie. Lepiej tą kasę przeznaczyć na jakąś grę (o ile grasz na oryginalnych grach).

PS. Na co zwrócić uwagę? Na to jaką masz konsolkę czy Elitka jaspera czy Slima bo jak jaspera to potrzebny jest dodatkowy kabel zasilający do kinecta, a kiedyś była gadka, że nie we wszystkich zestawach jest owy kabel..

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja sie z toba nie zgodze ja mam 27 i sam w to gram np w ta bijatyke na kinecta:). fajne ale sie szybko nudzi i szybko sie zmeczysz przytym przy braku kondycji

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kinect to bardzo fana sprawa. Gra się za... zarombiście a szczególnie we dwie osoby. Bardzo dobra rzecz gdy za oknem szaro i pada. Kinect wyśmienicie spisuje się na imprezach czy jak przyjdzie kumpel lub dziewczyna. Ten sprzęcik nadaje się też do treningów a chodzi mi tu o grę "UFC Personal Trainer". Naprawdę szczeże polecam. Faktem jest że się znudzi po miesiącu ale czasem warto do niego wrócić.
    Polecam na niego: Dance Central, Joy Ride, Kinect Sports, Fighter Uncaget (chodź wszystcy mówią że gra do d to bardzo mi się podobała) i oczywiście UFC Personal Trainer.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm tak się zastanawiam bo już parę razy padło, że te UFC Trainer itp itd. Ciekawe czy przed przystąpieniem do tego "treningu" rozgrzewacie ciało i ogólnie koniczyny które będziecie wykorzystywać do tych ruchów w powietrzu :D (chyba że ktoś ma worek to wtedy super). Bo z tego co widziałem (o ile sobie dobrze przypominam) tam od razu było, że ćwiczenie ruchów.. (był to filmik demonstracyjny). A w rzeczywistości tak jest, że nim przystąpicie do treningu "ruchów" ( :D) to musi być konkretna rozgrzewka.

No ale też coś innego machać sobie ręką w powietrzu, a co innego w prawdziwy worek albo sparing z inną osobą.. Dlatego dla mnie taki "UFC training" mija się troszkę z celem, no ale kto co woli :).

Chyba że ta "gra" narobi |komuś| smaka na prawdziwy trening sztuk walki :)

------------------

onix212 sam potwierdziłeś, że po pewnym czasie się po prostu się to nudzi.

------------------

Jestem też tego zdania, że kinect jest dobry do zabawy z kimś i dla dzieciaków ale dla poważnym graczom szybko się "przeje". No chyba, że ktoś jest hardcorowcem w tym animals czy joy ride bądź lubi sobie potańczyć w Dance(coś tam).

Jak kto woli rzecz jasna :)

-------------------

paradox2604 masz już jakiegoś Kinecta na oku z allegro albo coś ? Bo jak na razie z twojej strony cisza.

10. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mama powyzej 20 lat :) dzieci jeszcze nie mam dopiero w drodze :) a kinekta kupilem tanie za dobra okazje mam xboxa slima i tak chcialem wlasnie wyprobowac co to jest pokoj mam duzy bo okolo 30 m2 wiec z tym nie bedzie problemu kupuje tak dla zabawy aby z kumplami podczas piwka sie posmiac :)

11. Ernest Strzelczyk

Ernest Strzelczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    a ja mam 31 lat i mam kinecta bo wygrałem na lockerz mam dzieci i jest super ja osobiście polecam w 100%

12. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Warto zainwestować. Polecam gry: Kinect Sports, Dance Central, Joy Ride itd. Za niedługo wychodzi Kinect Sports 2 i Dance Central 2.

13. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale wiesz, że to będą te same gry? Będą tylko ulepszone.

14. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok juz zamowilem zobaczymy co to bedzie jak przyjdzie

15. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    sam mam kinecta i hmmm powiem tak, osobiście nie odpalam go za bardzo. Ale jak wpadną znajomi od razu odpalamy konsolke i gry na kinecta. Do imprez kinect jest swietny i swietna zabawa przy tym. Ja nie żałuję zakupu.

16. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Masz Kinecta? Nie masz więc po co się wypowiadasz ?

W Kinect Sports 2 będą nowe sporty czyli rugby, narty, baseball, żódki, golf i tennis ziemny.
    A w DC2 będzie tryb dla dwóch graczy i nowe pisoenki i układy taneczne.

17. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, nie mam. Grałem u kolegi już wystarczająco długo. To że ktoś nie ma sprzętu nie znaczy, że się nie zna. Jak dla mnie jedyne warte uwagi gry na kinecta to dance central i kinect sports. A dla dwóch gier nie warto kupować nowych "maszynek", zresztą tak chwalisz te drugie części, a jak przyjdzie co do czego to i tak ich zapewne nie kupisz, tyle z mojej strony.
    Dziękuję, dobranoc.

18. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Wiesz co ci powiem ?
    U kolegi to se możesz dużo....
    Inaczej traktuje się swój sprzęt, czy grę i inaczej się traktuje pirata a oryginala.
    Nie masz kinect i się nie wypowiadaj na ten temat.

Dziękuje dobranoc.

19. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Równie dobrze mogłeś powiedzieć, nie jesteś adminem tego forum więc wynocha stąd.
    Dbanie o sprzęt nie ma tu nic do rzeczy więc nie wiem po co poruszyłeś ten temat.
    A u kolegi to mogę dużo bo mieszka obok mnie więc bardzo często do niego przychodzę.
    Jeszcze jakieś dziecinne argumenty?

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma co się okłamywać sprzęt wydany, obiecanek była kupa. Gier jak nie było tak nie ma, karzą się jarać kotletami mielonymi kinect sports 2 oraz dance central 2 dobre gry można policzyć na palcach jednej dłoni. Poczekamy na wspomaganie w grach jak zwykle dużo obiecują. "żódki" 5 liter, a 3 błędy chodziło ci o żółtka? czy o grę w rzutki

21. Rakowski98

Rakowski98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    Kup kinekt , fajna sprawa jak masz dzieci . ( do mnie jak siostra przyjezdza ciagle gra w Kinect Adventures ) . Uzywanego mozesz znalesc na allegro . Minusem jest to ze musisz miec duzy pokoj no i Kinect jest drogi :/ , lecz ja kupilem za 1200zl Xbox360 Slim z Kinektem 250GB dysk Xbox live 3miesiace 1 pad
    Pozdrawiam . ^^

Wczytywanie...

Poleć forum