Zakup konsoli dla dziecka z kinectem

TFX2

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki za te informacje. Wniosek jest jeden - jak nie kupie to się nie przekonam. Wezmę chyba x360 kinect + rgh i zobacze czy to się sprawdzi.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki za te informacje. Wniosek jest jeden - jak nie kupie to się nie przekonam. Wezmę chyba x360 kinect + rgh i zobacze czy to się sprawdzi.
Zależy ile to dziecko ma. Według mnie takie 7letnie by dało rade pograć, ale taki realny wiek to od 10lat w góre. Jak się nie sprawdzi sam możesz grać jest dużo gier ciekawych.

Edit To takie dziecko nie da rady na takim czymś grać i też nie ma za dużo gier na kinect dla dzieci.

Wystarczy przeczytać pierwszy post i już byś wiedział, że ma 6 lat
Często mi to zdarza ,że coś pominę ehh.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zależy ile to dziecko ma. Według mnie takie 7letnie by dało rade pograć, ale taki realny wiek to od 10lat w góre. Jak się nie sprawdzi sam możesz grać jest dużo gier ciekawych.
Wystarczy przeczytać pierwszy post i już byś wiedział, że ma 6 lat ;)
 

gtsaplayer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mój kuzyn pięć lat temu kupił Xbox'a z kinectem oraz z grami kinect adventures sports 1 I 2 oraz zestaw guitar hero 5 z gitarą i perkusją. Najwięcej zabawy było z guitar hero. Obecnie nadal ma tą konsolę z grami tylko raz wysyłał na gwarancję. Możesz zainwestować w guitar hero bo dużo zabawy z tą grą :) W sprawie konsoli polecam Rgh bo i tak zapewne jedna gra kosztuje 150 zł tylko jak to dla dziecka to będzięki dobrze bo jak płytę pozyskuje to może być kłopot.
 

Do góry Bottom