1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli - kilka pytan.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Keres, Kwiecień 14, 2010.

1. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam , mam zamiar kupic konsole x360 i mam w zwiazku z tym kilka pytan.
    1.Czy kazdy naped w konsoli jest do przerobienia ? Czytalem cos ze Lite-On v2 nie jest do przerobienia , jednak byly to informacje z przed roku. Jak jest teraz ?
    2.Jaka przerobke wybrac iXtreme 1.61 czy iXtreme LT?
    3. W nawiazaniu do 2 punktu , mozecie mi napisac czym roznia sie obie wersje od siebie ?
    4.Slyszalem o przerobkach tak zwanych "non stealth", czy moze ktos napisac w skrocie co to takiego ? Jesli by przerobka nie miala czegos takiego to musial bym za kazdym razem patchowac gre ? Jesli tak to czy wystarczy jedynie sprawdzenie programem ABGX czy trzeba cos jeszcze dogrywac.

Przypominam , ze w tych sprawach jestem zupelnie zielony i moga sie te pytania wydawac banalne , jednak ja sie nie znam .Jesli ktos wie bardzo prosze o odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wszystko jest na forum . I to sporo tematów , wystarczy użyć opcji "szukaj"

4. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    1. Teraz każdy.
    2. Wgraj LT bedziesz miał spokój a w razie gdy zechcesz grać on line jest na razie podobno bezpieczny tzn. uchroni Cię przed banem.
    3. Tym że z LT możesz grać on line.

5. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @maclogan

Mozesz byc pewny ze jestem na tym forum od pewnego czasu i nie znalazlem dokladnych odpowiedzi na moj temat.

@Dlugin2
    Dziekuje za szybka odpowiedz.Bardzo mi pomogles.

Jeszcze chcialbym prosic ,aby wypowiedzial sie ktos na temat pkt 4 .

6. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pytanie nr. 1.
    Jak narazie wszystkie konsole są do przerobienia. Lite-On v2 też ale jak kupisz nową konsolę to raczej będzie v3 a ją też się da ;)
    Pytanie nr. 2.
    Ja mam narazie 1.61 i nie narzekam ; P w LT można grać po live i nie trzeba paczować Wave na niższy ale jak narazie w 1.61 też nie muszę.
    Pytanie nr. 3.
    1.61 od LT różnią się tym że na LT można grać na live niby nie wykrywalny jak narazie w co nie wieżę ;).
    Pytanie nr. 4.
    Są przeróbki Non Stealth ale to już bardziej opłaca się 1.61 albo LT.

7. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Czesi0

Hmm , czyli masz normalna przerobke 1.61 bez ''non stealtha''.Jak wyglada u ciebie nagrywanie gier?Sciagasz na dysk i nagrywasz? Czy musisz dograc stealth patcha.Nie wiem czy dobrze rozumiem , ale wystarczy jedynie sprawdzic obraz w ABGX i to tyle ? Czy trzeba sciagnac z internetu patch i dograc?

8. Hornet

Hornet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Przerabialny jest każdy napęd dostępny na rynku.

2. Wgraj najnowsze Ixtreme Lt 1.1 inne są wykrywane na xbox live nie są bezpieczne Lt jest najbezpieczniejsza

3. Lt rózni sie tym od non stealth ze mozna grać bezpieczniej na live jest zblizone do oryginalnego oprogramowania
    4. Non Stealth czyli ze uruchomisz na nim gry bez stealth patchy tyczy sie to głównie pierwszych gier z xboxa 360 które nie miały patchy teraz praktycznie kazda gra ma stealtch patch

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    LT jest ( podobno ) na razie niewykrywalny ale zobaczymy jak to wygląda w praktyce już w pażdzierniku-listopadzie kiedy będzie fala banów . Z doświadczenia wiem że granie na ix 1.61 wcale nie gwarantuje bana , a wiem to na pewno gdyż kuzyn od ponad miesiąca gra na XBL właśnie na ix 1.61 i jakoś bana nie dostał ( wcześniej do pażdziernika grał na ix 1.6 póżniej do marca odłączył konsolę ponieważ była fala banów ) .

@Keres : "Hmm , czyli masz normalna przerobke 1.61 bez ''non stealtha''.Jak wyglada u ciebie nagrywanie gier?Sciagasz na dysk i nagrywasz? Czy musisz dograc stealth patcha.Nie wiem czy dobrze rozumiem , ale wystarczy jedynie sprawdzic obraz w ABGX i to tyle ? Czy trzeba sciagnac z internetu patch i dograc? "

Jeśli wgrasz ixtreme 1.61 to sprawdzasz w abgx czy wszystko ok i wypalasz . Jeśli masz LT i chcesz pograć online to dobrze jest żeby gra ( przynajmniej ta z wave3 lub wyższym ) miała ss2 . Jeśli go nie ma trzeba wówczas odpowiednio "przygotować" taką grę i zmienić ss1 na ss2 . Jest na ten temat cały tutorial jak to się robi na forum .

10. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wybaczcie ze znow pisze na ten sam temat ale moze mi ktos cos wytlumaczyc.
    Mianowicie chodzi mi o stealth patche i abgx bo obie rzeczy mi sie myla.
    Tak wiec prosze odpowiedzi:
    1.Czy stealth patch to jest tak zwane sprawdzenie obrazu abgx'em?
    2.Jesli nie to czy trzeba wygrywac patch to konsoli bez "non stealth" jakims innym programem?

Myli mi sie to caly czas i juz tyle o tym czytalem ze nie mam pojecia w koncu co to ten stealth patch.Za kazda pomoc dziekuje.

11. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Abgx360 służy do sprawdzania właśnie jakie stealth patche ( oraz inne informacje ) są w obrazie gry .

12. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem , zbierajac informacje do kupy chcialbym potwierdzenia.
    1.Jesli nie zamierzam korzystac z internetu w konsoli to NIE POTRZEBA MI "stealth patcha"?
    2.Jesli mam konsole przerobiana iXtremem 1.61 wystarczy ze sciagne gre , (ewentualnie sprawdze abgx czy obraz jest poprawny) i nagrywam gre na plyte ?

I male krotkie pytanie tak lub nie

3.Czy stealth patch jest potrzebny do normalnej gry bez internetu ?

Jesli ktos mi odpowie bede pewny na 100% :)

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    1 - jeśli nie zamierzasz podłączać się wcale do neta wgraj do konsoli 1.61 NS
    2 - tak
    3 - raczej tak , ale nie ma problemu z tym gdyż każda gra ( przynajmniej teraz ) go ma , problemem jest granie online na LT z grą mającą ss1 zamiast ss2

14. Hornet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Jezeli nie będziesz podłączał konsoli do internetu wgraj sobie ixtreme 1.61 od dextera jest na forum na tym ixtreme odpalisz kazdą gre sciagnietą z internetu do konsoli xbox 360 nawet te pierwsze gry które nie miały stealtch patchy teraz każda gra ma

2. Jeśli masz ixtreme 1.61 non stealtch poprostu nagrywasz kazdą gre na xboxa 360 na płyte i musi działac chyba ze obraz jest uszkodzony ale to mozna sprawdzić w abgx napisz jeszcze czy kupujesz konsole nową czy uzywaną

15. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Wgraj LT i będziesz miał święty spokój. Jak będziesz chciał będziesz mógł podłączyć się do neta a i wszystkie gry Ci się odpalą.

16. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziekuje za odpowidzi ale chcial bym jeszcze wiedziec,co sie robi jesli bede mial 1.61 bez "non stealtha" ? Bede musial tez dogrywac te patche czy wystarczy jak nagram gre odrazu bez kombinowania.Hmm moze problem w tym ze nie wiem jaka jest roznica miedzy 1.61 stealth a 1.61 non stealth.Jesli ktos wie prosze o odpowiedz. :)

Wiem ze wyglada to strasznie , ale lubie byc pewny na 100% jak czegos nie wiem.

17. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Nie znam dokładnej odpowiedzi na twoje pytanie, ale ja mam 1.61 bez stealth patcha (czy jak to się pisze) i wszystko co na razie nagrałem śmiga bez żadnego patchowania. Łącznie z Battlefield Bad Co. 2. :D

18. Hornet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teraz kazda gra ma stealtch patcha więc mozesz smiało wgrać ixtreme lt 1.1 wszystko ci będzie chodzić stealtch patcha nie miały tylko pierwsze gry na xboxa 360 .

19. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aby nie zakladac nowego tematu chcialbym sie zapytac czy iXtreme 1.61 czyta gry z wave 5 i 6 ,czy trzeba przerabiac je na 4?

20. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak czyta jak mówiłem ja mam 1.61 i nigdy nie zrzucałem wave na niższy ;). A mam sporo gier z najnowszymi wave.

21. Keres

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziekuje wszystkim za pomoc.Mam znow kelejne pytanie z innej beczki.
    Jesli zainstaluje Dashboard do nowej wersji to czy jest mozliwy powrot do podstawowej wersji ? Pytam bo czytalem o GTA ze nie doczytuje textur a ja mam zamiar kupic xbox arcade , wiec wymagany by byl dysk i do tego dashboard zeby mozna bylo zainstalowac cos na dysk.Prosze o odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum