1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli w Anglii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lobinos, Sierpień 25, 2011.

1. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie czy ktoś kupował konsole na stronie amazon, interesuje mnie zakup tylko pytanie ile mnie to wyjdzie czy dużo taniej niz w Polsce, chce xbox360 4gb slim.Jak wygląda wysyłka z góry dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Wysyłka powyżej 25 Funtów do Polski jest za darmo, dostawa trwa średnio 3-10 dni roboczych.

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tylko sprawdź czy wysyłają paczki za granicę powyżej 1 kg. bo wiele sklepów w UK ma takie ograniczenia.

5. Natan Bolek

Natan Bolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Jak dla mnie to jest bezsensy żeby kupować za granicą :)

6. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    No ja bym ci polecił jednak poszukać jakiś promocji w PL, czasem można trafić bardzo tanio! Ja rok temu wyczaiłem ostatnią sztuke Elite 120GB za 800 zł w Media Expert gdzie wszędzie kosztowały 1000 - 1100 zł.

7. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Nie ma sensu kupowania w tym momencie za granicą. Taniej wyniesie cię kupno w Polsce, a jak nie to niewielka różnicą więc jaki sens. Trzeba było kupić zaraz po premierze slima w UK wtedy wyszło by wiele taniej.

8. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Totalna bzdura. Jak najbardziej opłaca się kupić w amazonie, tylko trzeba trafić na promocję.
    W tamtym tygodniu slimy 250gb były po 149f, co dawało ok 670-680zł, wysyłka dhl free - znajdź za tyle w Polsce.

Wczytywanie...

Poleć forum