1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arkusan, Styczeń 20, 2014.

1. Arkusan

Arkusan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W odległym miejscu
    Witam, mam dosyć dobrą okazję kupienia X360 za 100 zł z 5 grami i okablowaniem (pad też)
    jest jedna wada techniczna, chodzi tu o napęd..
    z tego co mój kolega mówi to nie da się go otworzyć jak gra nie zostanie w środku po grze na konsoli, chodzi tu o to że trzeba zostawiać grę w napędzie i można ją zmienić na inną dopiero jak klocek jest włączony :)
    Jest to jedna z pierwszych wersji biały Xbox 360, nie zbyt orientuje się w tym.
    Pytałem sie czy ma RRODa i koleszka mówi że nie ma tej usterki i grał całymi dniami w CoDa i działało pięknie
    z tego co wiem to konsola jest w tej chwili nie używana od dłuższego czasu ponieważ kupił PS3 i odstawił Xklocka na bok..
    A więc pytanie jest takie, czy opłaca się kupić Xboxa 360 za 100 zł z grami i akcesoriami czy lepiej dopłacić ?
    Od razu mówię że mam Playstation 3 więc klocka kupuje tylko po to aby pograć w ekskluzywne tytuły i TYLKO jeden kolega z mojego otoczenia ma X360 reszta ma same "Soniaki" w tym i ja.
    100 zł to nie dużo, czekam na wasze opinie i z góry dziękuje za rady :wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    naprawisz to sam...:)

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    To kupuj...

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

5. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupuj kupuj.. na prawdę tanio ;p nawet i ja bym kupił wiedząc że i tak mam xboxa ''e'' :D
    Jak nie kupisz to ja kupie .

6. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    i oplaca sie na pewno

Wczytywanie...

Poleć forum