1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup konsoli xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eddie2121, Sierpień 10, 2008.

1. eddie2121

eddie2121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam was mam do was prosbe .doradzcie mi .znacie sie pewnie bardziej ode mnei na konsolach .siadla mi ostatnio wersja premium bez hdmi .teraz mysle o nowej .i mam na oku arcade nie ma sensu wydawac kasy na elite tylko dla dysku.p[owiedzcie co lepiej zrobic zakupic przerobiona na allegro czy moze oryginlna i przerobic w pozniejszym czasie .i czy te wersje z hdmi rzeczywiscie sa pewniejsze

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: zakup konsoli xbox 360

Jak kupić to przerobioną tych nowych przecież się nie da przerobić (i nie prędko się będzie dało). Ja bym szukał w tańszych arcade ponieważ takie teraz dochodzą do 1000zł a premiumy ponad 1000zł :D a dysk tak czy inaczej zapewne kupisz 60gb (instalacja gier na dysk).

4. eddie2121

eddie2121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: zakup konsoli xbox 360

wlasnie podjalem nietypowa dla siebie decyzje .kupie konsole i zostawie ja w spokoju a raz na miesiac bede wzbogacal sie o oryginaly . ;D/nuie ufam tej konsoli ale majac do wyboru ps3 a xboxa wole 360ke.3 latagwarancji pozwoli mi przynajmniej na spokojny sen :)

Wczytywanie...

Poleć forum