1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spalekm, Lipiec 21, 2012.

1. spalekm

spalekm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema ! Wiem, że zakładałem już podobny temat, ale znalazłem znowu bardzo ciekawą konsolę, która wydaje mi się dobra, ale wolę zapytać "fachowców" :p
    Czy na tej konsoli, może wyskoczyc ten RROD, albo inna usterka ?? I którą konsolę najlepiej kupić ?? Proszę o odp.

1.XBOX 360 ELITE Jasper V2/ Przerob. LT3.0+/ Gwar. ! (2508012849) - Allegro.pl - Wi
    2.XBOX 360 ARCADE JASPER LT 3.0! 512mb! BEZ BANA!!! (2505512125) - Allegro.pl - Wi
    3.XBOX 360 ELITE JASPER LT 3.0! BEZ BANA! NOWIZNA!!! (2506173851) - Allegro.pl - Wi

I jeszcze pytanie : Jaka jest róznica między Arcade , Premium i Elite (wszystkie Jasper) . Proszę o odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W jasperze podobno wyeliminowali rroda-ale w google wyszukuje przypadki że ludzie mieli czerwony pierścień na jasperku :> pewnie spowodowane tym że zamykali konsole w szafce bez dopływu powietrza :-D
    yy. arcade, premium i elite to wersje konsoli; zestawu , np. kolor, pojemność dysku :) więc wersja konsoli nie decyduje o rrodzie, tylko wersja płyty głównej (xenon,falcon czy jasper-najlepsza z fatow)

Tylko trzecia konsola ma pada więc chyba ja będzie kupić najlepiej. Jaspery głównie się nie psują więc gwarancja chyba nie jest potrzebna

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Mało prawdopodobne aby wyskoczył RROD.
    Arcade, Premium i Elite różnią się kolorem (Elite) oraz wyposażeniem :)

5. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    ale ja bym nie kupował z tych żadnej ponieważ :
    pierwsza konsola jest goła i nie warta za tą cene, musisz jeszcze dokupic pada to wyjdzie ponad 500zł
    a druga i trzecia są od tego samego gościa, jest to handlarz, i ja bym od handlarza nie brał, ale to Twój wybór ; )

6. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    No to co że handlarz a zwykli ludzie to myślisz że cię kantem na Allegro puścić nie mogą co?
    Popatrz na komentarze ma 100% pozytywów i dosyć długo konto no i widać że sprzedał już parę konsol, co do tych 3 to ja bym brał tą ostatnią sam taką miałem z tej serii i nigdy nie było z nią problemu a jeśli faktycznie jest w takim stanie jak pisze to posłuży ci na bardzo długo no i RGH 1 możesz założyć w niej.

7. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    tak ale skąd wiesz czy nie było coś w niej majsterkowane ja osobiscie nie ufam handlarzom : ) ale to tylko moje zdanie

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    i dobre masz zdanie, kupowałem swego czasu dużo X-ów i się bardzo na handlarzach przejechałem, aczkolwiek tomio82 też ma racje i nie zależnie gdzie się kupuje trzeba dobrze sprawdzać aukcje, choć też wszystkiego sprzedawcy nie piszą.

najlepiej kupować u zaufanego źródła http://xboxforum.pl/sprzedam-46/kon...-trinity-ixtreme-lite-touch-3-0-i-rgh-126529/

9. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Popieram sam kupiłem tydzień temu Slimke z RGH u Ankoholika, ceny ma przystępne, konsolka śmiga ja trzeba i mam pewność że nie była nigdy grzebana

Wczytywanie...

Poleć forum