1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli z dyskiem wewnętrznym czy pod usb i z jakim chipem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchewka_ewka, Styczeń 8, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marchewka_ewka

marchewka_ewka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Przymierzam się do zakupu konsoli w wersji E (najbardziej nam się z synkiem podoba) i zastanawiam się nad wersją 4GB i dodatkowym dyskiem pod usb lub z dyskiem wewnętrznym 500GB (pod rgh).
    Wiem, że najprościej kupić z dyskiem ale nie wiem jak z tym ftp, czy nie będzie to bardziej problematyczne i wolne niż przepięcie dysku.
    Dodatkowo mam router z vectry i nie ma dostępu do jego ustawień :/ nie wiem czy to nie będzie problem.

Chciała bym się zapytać jeszcze na koniec o chipy, które są montowane w konsoli: na allegro każdy pisze, że montuje najlepsze chipy ale widzę, że u różnych sprzedawców są różne chipy do tej samej konsoli, jedni piszą żeby nie kupować starych chipów XXX a drudzy, że stosują najlepsze chipy właśnie XXX - to jak to w końcu jest? Które chipy są obecnie najlepsze do wersji E z dyskiem lub 4gb?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Do wersji E tylko RGX lub X360run.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

4. marchewka_ewka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może ktoś coś powiedzieć na temat pierwszego pytania?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najlepiej kup z dyskiem wewnętrznym, gdyż wrzucisz na niego wszystko - DLC, wymagany content do gier itp.
    Zrzucanie gier, dlc i tak dalej nie będzie problematyczne :) Obsługa FTP jest banalna.
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-przesylanie-plikow-przez-ftp-w-jtag-105663/
    Wiadomo, że mając dysk pod USB może i szło by szybciej (FTP max. 12 mb/s) ale za to nie będziesz mogła wrzucić DLC, contentu na dysk zew.

6. marchewka_ewka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że nie jest to mocno skomplikowane ale jak już wcześniej pisałam posiadamy router z Vectry i nie ma jakiejkolwiek możliwości aby coś w nim zmienić ponieważ Vectra nie udostępnia użytkownikom loginu i hasła do routera a wszystkie ustawienia są stałe dla każdego. Podpisując umowę nie miałam o tym pojęcia bo nigdzie o tym nic nie wspominają a zresztą nie znam się na tym zbytnio, ważne było żeby był internet wifi.

Więc nie wiem jak to będzie z tym ftp. Chyba, że można bezpośrednio konsolę z laptopem podłączyć?
    A może skorzystać z jakiejś przejściówki żeby podłączać ten dysk wewnętrzny do laptopa w celu skopiowania gier?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz bezpośrednio podłączyć konsolę z laptopem tylko musisz mieć kabel krosowany.

1 osoba to lubi.
  8. marchewka_ewka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi, myślę że temat wyczerpany.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum