1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ja0382, Październik 14, 2008.

1. ja0382

ja0382 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    mam maly problem. rok temu kupilem konsolke (wersja premium), w lipcu pojawil mi sie 3rod. konsolke wyslalem do naprawy(nie jest na gwarancji) po czym po 2 miesiacach padla mi ponownie. stwierdzilem ze nie oplaca sie ponowna naprawiac bo pewnie dlugo nie bedzie chodzic. zdecydowalem sie na kupno nowej (premium), i tutaj pojawia sie pytanie do was. jaka wersje kupic aby znowu nie pojawil sie 3rod. nowa wersja odpada ze wzgledu na naped liteon ktorego nie mozna przerobic. potrzebuje wersji ktora zdaze sie nacieszyc i zarazem w latwy sposob ja przerobie, bez dokupywania napedu. wymiana napedu ze starej rowniez odpada poniewaz naped tez mi szwanowal. nie znam sie na nowych wersjach (falcon ect.) wiec prosze was o rade. z gory dziekuje i pozdrawiam

bardzo prosze o pomoc. konsole chcialbym kupic w kolejnym tygodniu

Wczytywanie...

Poleć forum