1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wafel1700, Grudzień 13, 2008.

1. Wafel1700

Wafel1700 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na najbliższe święta chce kupić konsolkę. wybór padł na Xbox360:D Teraz mam jednak sporo pytań:

Czym różni się iExtreme 1.4 od 1.41 ?
    Chciałbym kupić konsole na raty. Znacie jakiś sklep?? oczywiście konsola przerobiona. Na allegro ciężko znaleźć
    Jak jest z gwarancja na konsole? można legalnie odesłać do serwisu MS?

Zaznaczam że jestem kompletnie zielony w temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    coś kiepsko szukasz. na allegro roi się od przerobionych konsol które można kupić na raty. co do gwarancji w m$ to zależy jak będzie wykonana przeróbka: czy koleś nie zniszczy plomby, czy będzie miał oryginalny firmware. eszystko jest na forum. wstarczy poszukać.

4. Wafel1700

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy mógłbyś podać choć jedną ofertę na allegro? chodzi mi o wersje Arcade.

5. 3kilooo

3kilooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebinia
  6. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    tutaj przykładowa: http://allegro.pl/item496048112_xbox_360_arcade_przerobiony_ufogames.html
    z tym że za te pieniądze możesz już dostać premium. poszukaj i zorientuj się czy bardziej nie opłaca się Tobie kupić nowej nie przerobionej i dać do przerobienia. tylko zwróć uwagę że jak trafisz na LiteOn to na chwilę obecną dochodzą koszta wymiany napędu na inny, ale na święta powinno się to zmienić. a jak trafisz na starszą to jest to koszt powiedzmy około 50zł.

7. Wafel1700

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Świetnie dzięki wielkie. Powiedzcie mi tylko czy na iExtreme 1.4 pogram na Xbox Live?

8. 3kilooo

3kilooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebinia
    hmmm... mam kumpa który ma 1.4 i gra w sieci.. ale jest to ryzyko złapania bana.. i pozostaje wtedy tylko single player ;)

Wczytywanie...

Poleć forum