1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CiasteczkowyPotwor, Kwiecień 7, 2012.

1. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć wszystkim . Od razu na wstępie pragnę uprzedzić , że jestem tutaj świeżakiem i jeśli zrobiłem coś nie tak to proszę o poprawienie mojego błędu .
    Otóż mój problem polega na tym , iż przymierzam się do kupna xbox'a 360 jednak nie wiem czy kupno na dzisiejszy dzień się opłaca . Chodzi mi o to , że byłaby to moja pierwsza konsola ( oprócz pegazusa ... ) i chciałbym aby starczyła mi jednak na te parę lat , a nie jak to jest w przypadku PC 1-2 lata . Byłem już niemal pewien co do kupna tej konsoli , jednak kiedy dowiedziałem się o dużym prawdopodobieństwu wyjścia nowej generacji konsol (tj. xbox 720 ) za niemal półtora roku - zwątpiłem .
    Dlatego zwracam się z pomocą do specjalistów czy takowy sprzęt opłaca się kupować i co wybrać z dwójki xbox 360 - Nintendo 3DS .

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Kupuj, całe info o 720 to plotki, nic nie jest potwierdzone. Jak kupujesz to tylko jasper/slim

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Polecam już raczej Slimkę, a 720 nie ma się co przejmować :) Jak kolega wyżej napisał nic nie jest potwierdzone

5. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupuj i nie zastanawiaj się. Nawet jakby wyszła nowa konsola to na starcie cena bedzie pewnie ogromna.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

6. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz przynajmniej ze 200 tytułów wartych ogrania na 360-ce więc o "720" nie ma co myśleć.

7. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Zanim wyjdzie 720 to jeszcze troche czasu minie... Smiało możesz kupować

8. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Kupuj slima masz sporo tytułów do zaliczenia.

Wczytywanie...

Poleć forum