1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup konta gold na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agaopo, Marzec 15, 2013.

1. agaopo

agaopo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłam synowi grę FIFA 13 na xbox 360. Aby można było grać w multiplayer trzeba posiadać konto o xbox live gold.
    Zakupić można je poprzez paypal lub kartę kredytową. Zdecydowałam się na paypal. Założyłam konto paypal i z banku ING, w którym mam swój rachunek wpłaciłam 30zł.
    Konto paypal zasiliło się podaną kwotą.

Teraz kupuję xbox gold i muszę podać pierwszy,drugi,trzeci wiersz adresu rozliczeniowego.
    Nie bardzo wiedziałam o co chodzi,ale google powiedziało mi że mam podać adres zamieszkania.

Podawałam 2 różne adresy. Jeden zgodny z kontem paypal,a drugi zgodny z kontem w ING i za każdym razem pokazuje mi się info,że:

NIE UDAŁO SIĘ ZWERYFIKOWAĆ DANYCH UŻYTKOWNIKA.CHCESZ JE TERAZ ZMIENIĆ? TAK/NIE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Odp: zakup konta gold na xbox 360

Najlepiej niech kupi Pani kod na allegro od zaufanego sprzedawcy i wpisze w konsoli. Najtańsza metoda.

Tapnięte z Galaxy Ace

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: zakup konta gold na xbox 360

Konto paypal musi byc zweryfikowane. Wybrała pani ciezki proces, najlatwiej wpisac w allegro xbox live gold wybrac dobra ofertę oraz zakupić.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

5. Mateusz Barczuk

Mateusz Barczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    DDz
    Ja osobiście polecam udać się do Media Expert, nie wiem jak u was ale u mnie przeważnie są key'e na 3 miesiące w granicach 60 zł.Tak kupowałem 1 golda ale teraz coś ich nie widzę :/.

6. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na allegro ostatnio kupiłem gold miesieczny za 18 zł, kod dostalem w 3 minuty :) szybka prosta sprawa.

7. CarryWall

CarryWall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Mateusz

Goldy na allegro na 3 miechy są po 42 zł. :)

Ja od zawsze kupuje golda na allegro i jestem w 100 % zadowolony.W większości aukcji kody podaje komputer 24/h, więc przesyłka jest w 1 min. Przychodzi na pocztę wiadomość z kodem i załącznikiem całej zdrapki z kodem. Osobiście polecam czytanie komentarzy sprzedającego, bo kumpel raz miał, że kod mu nie przyszedł, lecz ja nigdy się z takim czymś nie spotkałem, biorę 1 lepszą aukcję, nie wybieram lepszych sklepów :).

Pozdrawiam.

8. trm

trm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Również polecam zakup Golda na Allegro. Szybka wpłata, szybka przesyłka na e-mail. Wyszukać tylko najlepszą cenę i kupować :) Ja osobiście kupuje zawsze od jednego, dużego sprzedawcy. Ma dobre ceny i automat rozsyła. Nie wiem czy mogę podać nicka bo to by była reklama :)

Wczytywanie...

Poleć forum