1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup Live Gold.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Oski1919, Wrzesień 25, 2011.

1. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Otóż mam zamiar przedłużyć moje konto o 3 miesiące i tak sprawdzam i kuszą mnie ceny na keye.pl oraz allegro.pl, czy ktoś wie dlaczego ich ceny są tak tanie, oraz czy może coś grozić za posiadanie takich kodów (czyt. Aktywację na konsoli).

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nic nie grozi, keye.pl to sklep więc mają zdrapki oryginalne. Na allego ludzie kupują i żyją bez stresu, więc i Ty możesz :p

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dokładnie, kupowałem tam od samego początku i nigdy nie było problemów.
    Zawsze zakupiony kod możesz poddać weryfikacji w M$, zanim go użyjesz.

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja kupowałem na allegro od keye, za 159 na 14 miesięcy spoko opcja wszystko działa, przysyłają skan kodu wiec wszystko legalnie jest.

6. tureq85

tureq85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a jak zdrapki z anglii

orientujecie sie jak ze zdrapkami na golda w anglii? dzialaja w polsce?? konto migrowalem na polski i teraz nie wiem czy mi angielska zdrapka bedzie dziala, a jest o wiele tansza

7. ixion1

ixion1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gold live problem

Jesli mozna sie podlaczyc, to mam duzy problem
    Wlasnie zakupilem gold live na 3 miesiace, wbijam w xbox live, i mam cos takiego:wprowadz haslo windows live ID, Mail jest jakis z kosmosu wpisany i nie moge go zmienic , hasla nie znam, a bez tego nie moge aktywowac live. O co chodzi.Prosze o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum