1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup nowego dysku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez esc0re, Luty 13, 2015.

1. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Do tej pory gralem na moim xboxie tylko na piratach, teraz zamierzam sobie kupic konto gold xboxlive i korzystac z ich promocji darmowych gier lub czasem cos sobie kupic w promocyjnej cenie.
    W moim xboxie znajduje sie dysk tylko 20gb (bialy xbox arcade z 2008 roku), wiec chcialbym zakupic wiekszy dysk zeby miec mozliwosc pobierania tych gier i trzymania ich na dysku.
    Teraz moje pytanie, czy bede mial jakies trudnosci w wymianie dysku na nowo zakupiony czy jest to raczej banalna sprawa?
    Czy taki dysk bedzie sie dobrze sprawowal? http://allegro.pl/dysk-500gb-do-microsoft-xbox360-skl-playzone-w-wa-i5082972685.html

Nie znam sie za bardzo na konsolach, dlatego wole zapytac przed zakupem.

Przy okazji spytam, jak sprawdzic czy moja konsola nie jest zbanowana? Kupilem ja uzywana kilka lat temu, nigdy nie podlaczalem do internetu, nie chcialbym zeby po zakupie dysku nagle okazalo sie ze konsola jest zbanowana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dysk z podanej aukcji będzie pasować. Kwestię ceny i oryginalności pozostawiam na boku. Masz 24 m-ce gwarancji i mam nadzieję, że nie będzie z dyskiem kłopotów. Czy masz bana, sprawdzisz tylko podłączając konsolę do netu. Wszystkie programy sprawdzające zbanowanie czy oflagowanie to raczej fake i ja bym im nie ufał.

4. esc0re

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, podlacze kabel od neta i co dalej? Wyjac pirackie gry zeby mnie czasem nie zbanowalo? Musze miec konto kupione na xboxlive zeby sprawdzic czy jest zbanowana konsola? Po czym to poznam?

Co do dysku, oryginalnosc ma znaczenie? Cena za mala?

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Jakie twoim zdaniem sa te pirackie gry? Rozumiem ze masz w konsoli AC black flag bo to tematyka piracka...
    Dysk czy oryginalny czy nie, dziala dobrze.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

6. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po prostu się zaloguj. Możesz spróbować zagrać na jakimś oryginale (lub kopii 1:1) w multi. Co do dysku - cena taka sobie, oryginalność dysku ma tylko znaczenie w kontekście niezawodności - konsola różnicy nie zobaczy, bo w takim dysku siedzi podmieniony firmware na ten z Microsoftu.

Oczywiście zakładam, że masz LT 3.0. Przy RGH możesz dostać bana, a przy LT 2.0 załapiesz tzw. "cichą aktualizację" napędu.

7. esc0re

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To nie banuja za granie w gry pobrane z internetu(********)?
    Mam LT 3.0.
    Z oryginalnych mam tylko Kinect Adventures. Glownie chodzi mi o to, czy jakos nie wykryja tego ze mam przerobiona konsole i czy nie zbanuja mnie juz na wejsciu po podlaczeniu konsoli do neta i probie zalogowania sie do Live.

8. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeczytałeś co napisałem?
    No to może łopatologicznie: z LT 3.0 i grą nagraną ihasem (1:1) nie dostaniesz bana.
    Tylko nie graj przed oficjalną premierą gry.

9. esc0re

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1:1 tzn? Gry pobieralem z piratebaya i iso wypalalem ihasem, to sa kopie 1:1? Czytalem ze podobno od 2009 nie bylo banow, czyli dysk moglbym odpuscic skoro bede gral z plytek. Wypytuje tak, bo nie chcialbym kupic konta za 150 zl i zostac odrazu zbanowanym, jestem zielony w tych tematach dlatego trzeba mi tak lopatologicznie tlumaczyc, sorry :)

10. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gry wypalone ihasem z obrazu iso (sprawdzonego ABGX), które po nagraniu przeszły weryfikację będą OK.

Uwaga! Forum nie wspiera piractwa i nikogo nie interesuje co i skąd sobie ściągałeś...

Wczytywanie...

Poleć forum