1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup nowego Xboxa 360 Slim, kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiatek94, Październik 28, 2012.

1. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam serdecznie, otóż posiadam Xboxa 360 Elite 120GB z 2008 roku, Falcon z LT+ 3.0, dawno go nie aktualizowałem i coś mnie pokusiło, żeby zrobić LT 3.0 i wgrać najnowszy Dash, więc konsola nie może mieć RGH.

Zamierzam go sprzedać, mam do niego wszystko co było w zestawie + dodatkowy Pad 4 oryginalne gry (wartości 30-40zł za sztukę) i oczywiście kopie zapasowe innych gier. Pytanie, ile mógłbym za niego otrzymać, podejrzewam, że grosze, ale zawsze to jakiś pieniądz.

Po sprzedaży Elite, chciałbym sobie kupić nowego i teraz kompletnie nie mam pojęcia na co mam patrzeć przy slimkach, na rok produkcji, na napęd, na dash, czy w ogóle na coś innego ?
    Pamiętam jak kupiłem tego Elite'a i musiałem czekać dobre pół roku, aż w końcu w grudniu na gwiazdkę wyszedł do niego Ixtreme bodajże, także teraz chciałbym takiej sytuacji uniknąć i zakupić Slima już z możliwością przeróbki do LT+ 3.0 i gry po sieci.

Kolejna sprawa to klucz napędu, podejrzewam, że tutaj jest inna bajka, niż była w mojej konsoli ? (Osobiście zgrałem klucz z mojej konsoli poprzez JF, mając jeszcze 1.5 czy 1.6 iXtreme na pokładzie)
    Dlatego nie wiem czy kupować już z LT+ 3.0, czy po prostu ze sklepu i dać komuś do przerobienia (swoją konsolę sam przerabiałem)

Ostatnie pytanie, to prawidłowe nagranie płytki pod LT+ 3.0 i granie przez sieć, jeśli w ABGX wszystko świeci się na zielono, topologia jest dobra, a SS wynosi 2, to wszystko jest w porządku ?

Mam nadzieję, że ktoś udzieli mi satysfakcjonującej odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloniasty

Baloniasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączam się pod to pytanie.
    Myślę o nówce z kinectem ale chcę go od razu przerobić i zabrać się za Assassina który niedługo wychodzi.
    Innymi słowy potrzebuję nówki ale na tyle starej, że da się ją przerobić :)

4. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Co do slimka to jezeli kupisz w sklepie nowke, to sobie poczekasz dlugo, nie ma mozliwosci przerobienia tej konsoli, za nowa .
    A co do elite mysle, ze 500 zl dostanisz, moze wiecej .

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Po co ci nowa konsola jak masz lt 3.0 ? Slima sam raczej nie przerobisz, i bys musial kupic z alegro model do daty produkcji przed sierpniem 2011. Ja tak konsola smiga i nie chcesz rgh tylko lt to jaki sens w tym? Xgd3 skan abgx360 na ustawieniu autofix level 3. Najlepiej nagrac ihas.

6. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Za Elite dostaniesz okolo 450 zl (konsola, kable, pad(y), gry) i moze 500, moze troche wiecej jak dorzucisz cos jeszcze (no, np te kopie zapasowe, zalezy ile ich jest).

Zatapalkowane z Neo V

7. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    500zł ? Poważnie, aż tyle ? ;) Kopii jest około 70-80(a może więcej) nie liczyłem dokładnie, oczywiście nie wszystkie chciałby sprzedać.
    Zapomniałem chyba o tym wspomnieć, ale Elite ma Bana niestety i tutaj pewnie cena spadnie drastycznie, dlatego chciałbym sobie kupić slimke właśnie pod Live.

Wczytywanie...

Poleć forum