1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup nowej konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez svim, Marzec 9, 2013.

1. svim

svim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam problem z moja konsola nie zawsze sie uruchamia za pierwszym razem *3 czerwone diody i wskazuje na uklada graficzny, ale za 2,3 razem wl sie normalnie i mozna grac do woli, ale troche to mnie czasami irytuje i chce kupic nowa konsole i tu pytanie jaka?
    chcialbym przerobiona *obecnie mam lt2.01 chcialbym aby na nowej mozna bylo grac bez plyt i z dostepem do live
    *obecnie gdy jest nowa aktualizacja musze rozbierac konsole bo inaczej mam E66 a to tez uciazliwe
    z gory dzieki za odpowiedzi
    jesli ktos tez sie tym zajmuje profesjonalnie to chetnie odkupie

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: zakup nowej konsoli

Konsoa ewidetnie konczy zywot. W podpisie masz link do allegro, nowe konsole z rgh

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

4. svim

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mowisz ze umiera juz.... czyli faktycznie czas na zmiane... ta z linku allegro to jest to czego szukam...
    a moze chcesz moja w rozliczeniu? jest cos warta w ogole? mam tez ps3 CECHL04, sprawna ale wole xbox

5. maciekalisz

maciekalisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Nie stawiaj jej jeszcze przy koszu. Tez tak mialem okazal sie tylko wadliwy zasilacz 30 zl i konsola dalej smiga jak szalona. Ps. Sprawdz kody swietlne jak wisi na rrod pewnie bedzie 0001

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

6. svim

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    po kodach wskazuje na uklad grafiki, konsola sie nie wiesza i moze chodzic godzinami, ale pierwszy start - nie zawsze ale jest tak ze trzeba 2,3 czasami 5 razy wl zanim zaskoczy, pozniej jest ok

konsola zakupiona, dzieki Akir

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. Ihsahn86

Ihsahn86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam sorry ze sie tu podpinam ale nie mam bladego pojecia gdzie tu sie zaklada nowy watek :apologetic: jestem tu nowy a konsole mam odz dzis nie myslalem o zakupie ale udalo mi sie mega tanio kupic w komisie za 50zl ;) jest jeden problem nie wiem czy konsola jest sprawna mam czas na to aby ja sprawdzic, ale nie mam zadnych kabli do niej... nie wiem jaki zasilacz kupic :( moge zrobic fotki i napisac co i jak konsola z 2006r z tego co pisze

Wczytywanie...

Poleć forum