1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup nowych/używanych gier, pożyczanie gier lub wymiana gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qwazar, Lipiec 29, 2012.

1. qwazar

qwazar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam nadzieję, że to już ostatnie pytanie świerzaka.:drunk:

Na co zwracać uwagę podczas zakupu/wymiany gier ?
    Np. chciałbym kupić UFC Trainer i na Allegro są używane i nowe.
    Nowa w sklepie to wydatek ok 200 zł, na Allegro znalazłem za 119 i 139.
    Czemu taka różnica ?
    Czy tylko temu, że sklepy stacjonarne zawsze mają biedę przebić sklepy internetowe, czy gdzieś jest ukryty szczegół ?
    Można też wymieniać gry czy pożyczyć od kolegi i czy wtedy nie grozi mi ban ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na allegro sprzedają niektóre hurtownie, albo dystrybutorzy gier. Jeśli ktoś ma dobre układy to dostaje większy rabat i może sprzedać trochę taniej. Niektóre sklepy stacjonarne nie mogą pozwolić sobie na obniżanie cen, bo wtedy marża byłaby za mała. Kupowanie używanych gier nie grozi banem.

4. lampartinho

lampartinho Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupuj używane gry na allegro ja kupiłem kiedys dodatek do GTA IV dałem 100zł a wtedy w sklepach chodził ten ddoatek po 150zł kontrahent mój wysłał mi w swietnym stanie tą gre i zyskałem 50zł na następną gre

Wczytywanie...

Poleć forum