1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup pierwszego XBox'a POMOC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacekrz, Październik 30, 2010.

1. jacekrz

jacekrz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Chciałbym sobie zakupić Xboxa tylko chciałbym dodatkowo wykorzystać go jako MediaCenter. Nie interesuje mnie granie online. Pasowałoby go przerobić. I teraz pytania:

Z tego co się orientuje to nie da się odtwarzać napisów bezpośrednio(chyba że się da na przerobionej?), więc pozostaje konwersja (odpada ze względu na czasochłonność) lub odtwarzanie z PC. Czy w drugiej opcji jest możliwość odtwarzania z napisami oraz czy jest to bardzo konfliktowe?
    Przerobiona konsolka podłączona do routera nie zostanie zbanowana?
    Czy jest opcja używania dysku USB jako dysku wewnętrznego?
    Jak jest z przeróbką Xbox 360 4 GB (Slim)?
    Oraz dlaczego tak wysoko stoją używane XBox Arcade Jasper (ok. 600PLN) w porównaniu z nowym Xbox 360 4 GB Slim (cena 699PLN)?
    I jak to jest ze zbanowanymi konsolami, czy mogę sobie taką kupić i będzie spełniać powyższe wymagania?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Proponuję o zainteresowanie się programem TVersity na PC-ta, na spółę z Klite kodekami oraz ffdshow, umożliwia odtwarzanie po sieci filmów wraz z napisami. Z czystego MediaCenter napisów nie da się odtwarzać.

4. jacekrz

jacekrz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udzieli mi ktoś odpowiedzi na pozostałe pytania?

5. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli podłączysz do neta to cię zbanują...

6. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    1.Można używać dysku USB tylko po zainstalowaniu przedostatniego(licząc ten najnowszy) dashboard'a
    2.Z przeróbką slima jest jak z wcześniejszymi X'ami.
    3.Prawo rynku- każdy ceni jak chce.
    4.Po banie konsoli nie możesz zapisywać stanu gry, instalacja ostatniego lub przedostatniego dash'a niweluje ten problem

7. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    co Ty piszesz człowieku !. Zbanowany Xbox z dashem 8955 nie może instalować gier na dysk twardy, save gier zapisują się bezproblemu.
    Wersja 9199 odblokowuje instalacje na dysk twardy w zbanowanych konsolach :)

8. myszer

myszer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tez chciałbym zadac pytanie miałem kupic od kolesia elite jasper z najnowszym dashem i specjalnym chłodzeniem i lt 1.1 za 500pln tylko typ wykiwał mnie i sprzedał komus innemu i o to mam problem zalezy mi na kupnie x szybko wersje jasper do 500 pln konsola musi miec lt 1.1 moze byc bez dysku jakby ktos takowa posiadał prosze o pw mam slima 360 miałem x z xenonem i falcona niestety Rod je załatwił

9. michal2209

michal2209 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na czym polega przerobienie nowego xbox elite? Czy chodzi tu o modyfikacje hardware?

10. michal2209

michal2209 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    o co warto zapytać osobę która będzie mi przerabiała konsolę?

Wczytywanie...

Poleć forum