1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup płytek, oraz wireless.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Izuna, Kwiecień 1, 2013.

1. Izuna

Izuna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam 3 pytanka :)

1. Mam płytku Titanum [​IMG] Tyle, że są to -r. Po Wypaleniu LG niby dobrze nagrana, ale bo włączeniu nie zaczyna się kręcić płyta, i ciągle czarny ekran. (czy coś sie nada z tych płyt jescze ?)
    2. Jeśli nic już sie nie da zrobić z titanum to słyszałem o Platinum. [​IMG] Czy ona będzie napewno działać, czy lepiej dalej na Verbatimach jechać ?
    3. Kolega ma Myszke bezprzewodową microsoftu, z wirelessem ;) I tak sie zastanawiam, czy jesli bym od niego ją odkupił, to czy pad będzie działał ?

To wszystko, mam nadzieje że mi pomożecie : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a myszka nie będzie działać, potrzebna jest 'przejściówka' która kosztuje bagatela 300,- żeby można podpiąć myszkę i klawiaturę pod xboxa

na temat Verbatimów się nie wypowiadam, dla mnie są to przereklamowane płyty i wielkie boom jakie zostało stworzone wokół nich to dla mnie granda i tyle chociaż każdy wypowie się przeciwnie.

4. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam płytki platinum, na Cake'a 10 wszystkie nagrane iHas'em 124-19b + flash nagrywarki

5. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Ja bardzo polecam płytki Maxell. Nagrywam nagrywarką LG i wszystko działa w stu procentach :)

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    myszka dzialac nie bedzie, a Verbatimy wcale nie sa przereklamowane co juz duzo razy pisalem, u mnie nie potrzeba zadnych ustawien oproc OPC, predkosc tez niewazna i kazdy Verbatim nagrany, Platinum tez sa dobre i obecnie ich uzywam ale do nich juz musza byc dopasowane idealnie ustawienia, innych wynalazkow nie testowalem bo szkoda mi pieniedzy na jakies testy

7. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Z tańszych płytek polecam Platinum, ale ja bym na Twoim miejscu jechał na Verbatimach. Co do myszki należy zakupić BARDZO DROGĄ przejściówkę, lepiej zostać przy padzie - konsola IMO powinna kojarzyć się z padem a nie klawiaturką i gryzoniem, jeśli sobie słabo radzisz z padem, pograj trochę w zręcznościówki i gry akcji to się zdziwisz jak szybko ręce przyzwyczają się do pada i będziesz radził sobie w każdej grze.

Pozdrawiam, Malan.

Wczytywanie...

Poleć forum