1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup przerobionej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aciel, Sierpień 20, 2013.

1. Aciel

Aciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam całą społeczność xboxforum.pl.
    przybywam do Was z prośbą o kilka wskazówek i porad odnośnie zakupu ukochanej w tym gronie konsoli xbox360. Z racji nadchodzącej premiery nowej GTA i braku rychłego wydania PC w najbliższym czasie, w końcu zdecydowałem się zakupić wskazany sprzęt.
    Najprawdopodobniej będę chciał mieć wersję przerobioną ze względu na skąpy, studencki budżet.

Stąd mam do Was pytanie. Jakiej konsoli mam szukać? Naczytałem się troszkę o LT i RGH, jednak nie bardzo rozumiem różnice. Mógłby mi ktoś rozpisać plusy/minusy każdego z tych rozwiązań oraz wskazać co lepiej wybrać?
    Zależałoby mi na przyjaznej i ekonomicznej obsłudze (przygotowywaniu gier i ich odpalaniu na konsoli). Bardzo chciałbym skorzystać również z Kinecta.
    Z góry dziękuję za wszelkie wypowiedzi i czekam na ewentualne pytania pomagające zrozumieć moje intencję. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  4. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    A więc tak , proponuje wziasc xbox slim bo jest najmniej awaryjny te pierwsze modele często sie psuly ;/ co do przerobki to radzilbym rgh , lt ,ma ten plus ze mozna grac przez neta ale mozna bana dostac , kumpel ma lt 3.0 i ciągle sie denerwuje ze czasem mu sie zle gra nagra , ciągle plyty kupowac musi na nowe gry itp . ja mam rgh i powiem ci ze to super sprawa , sciągam sobie gre zgrywam na na pena i gram , dzieki rgh mozesz tez sciagac sobie dlc do gier jedyny minus to ze nie mozna na xbox live grac .

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Możesz np jeszcze Wasabi zamontować, wtedy jest w ogóle o wiele mniej zabawy z wgraniem gier na dysk, bo typowo iso, w rgh trzeba konwertowac ido na god lub xex. Z tym ze jak widze ostatnio po forum cos z tym wasabi nie gra bo problem z działaniem niektorych gier jest

6. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    LT to jest zmiana softu w napędzie, co daje nam odtwarzanie kopi nagranych, a RGH to jest wstawienie chipu który omija całkowicie zabezpieczenia konsoli i pozwala Ci na włączanie gier z pendrive i z dysku bez konieczności wkładania płyty i aby gra ruszyła z dysku czy pendrive trzeba ją prze konwertować przez program ale to żaden problem.
    LT
    Plusy:połączenie z xbox live
    Minusy: Kupowanie drogich firmowych płyt i kupno nowej nagrywarki, aby wypalać nowe gry w pełni, bo nowe gry maja zabezpieczenie XDG3 i zajmują 8,14GB, a zwykła nagrywarka wypala do 7,95gb.
    RGH
    Plusy: Nie trzeba mieć płyt, gre wrzucasz na pendrive lub dysk prosto z kompa, darmowe DLC(dodatki do gier), instalowanie emulatorów psx itd.. Ogólnie mówiąc ingerowanie w cała konsole.
    Minusy: Brak możliwości łączenia się z xbox live, lecz jest alternatywa Xlink kai. Xlink kai pozwala na grę multiplayer.

Z modeli konsol proponuje Ci najnowsze dziecko M$ czyli slima, ponieważ jest najmniej awaryjne i ma cudny wygląd. W końcu M$ robiło te xboxy metodą prób i błędów.

Jeżeli interesuje Cie gra multiplayer w xbox live to zdecydowanie bierz x'a z przeróbką LT i licz się z kosztem nowej nagrywarki i masą płyt.
    A jeżeli wolisz grę w singla to bierz konsole z rgh, bo naprawdę warto, zaoszczędzisz na płytach i zawsze możesz pograć w niektóre gry przez Xlink kai.
    Myślę, że te informacje Ci pomogą w wyborze przeróbki. Resztę szukaj na forum :) I zapomniał bym dodać, że sam 3 dni temu zakupiłem xboxa i przerobiłem na rgh :D i sprawuje się fantastycznie :)

7. Aciel

Aciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak wygląda dostępność serwerów na tym całym Xlink kai? Jest to popularne?

8. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
  9. Aciel

Aciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dostępność dostępnością, tylko czy dużo osób z tego korzysta?

10. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dosyc duzo osob majac rgh gra na mulit przez te servery. Sam mialem konsole ponad rok i zdecydowalem sie na rgh caly dysk zawalony grami, mozesz wrzucic emulatory nintendo,psx i pograc w calkiem inne tytuly.

11. Aciel

Aciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanko, czy konsola w wersji Elite też jest godna uwagi?

12. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak z płytą jasper to tak.

13. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak kupujesz gruba konsole to tylko nba płycie głównej jasper. Na inne nawet nie patrz

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

14. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaspera jak dobrze poszukasz to kupisz za mniej niż 300zł nawet. Ja swojego kupiłem na allegro z okablowaniem i zasilaczem i przerobionego lt 3.0, bez pada i dysku twardego za 220zł. Uważam to za bardzo dobrą cenę. Udało mi się kupić nowego pada przewodowego za 50zł a zamiast dysku twardego używam pendrive, więc całość wyniosła mnie 270zł ;)

15. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup slime to dobra zakup.

16. Aciel

Aciel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  17. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według mnie NIE. Po pierwsze - brak pada, po drugie brak dysku twardego. Jak dobrze poszukasz to taki sam zestaw za 300zł znajdziesz. Przeglądaj allegro.pl i tablica.pl codziennie.

18. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Nie wartko kupić takiego sprzętu jak podałeś.
    Jeśli chcesz kupić używaną konsolę to tylko w wersji Slim lub Jasper . Na inne nie zwracaj uwagi.

Wczytywanie...

Poleć forum