1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZAKUP PS3 Pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mckaczka, Maj 5, 2011.

1. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Siemka!
    Aktualnie posiadam XBOX elite 120GB jednak moi znajomi posiadają PS3 i aż mnie skręca jak opowiadają jak sobie razem robili turnieje przez neta wspólnie...;/
    A ja jak sie można domysleć mam bana na xboxie i sobie tylko w single player pogram.
    W związku z zakupem mam kulka pytań dotyczących ps3:)
    1.Jak jest z tym Jailbreakiem czy łatwo go zrobić?Jaki jest koszt wykonania?Czy sam go zrobię?
    2.Czy jeżeli mam zrobionego jailbreaka,czy jest możliwość gry przez siec?Jak to wygląda opowiedzcie trochę
    3.Czy opłaca mi się wogóle kupować ps3,czy np.za 2 miesiące wychodzi PS4:D(wiem głupie pytanie ale wolę się spytać)
    4.Na czym wogóle polega jailbreak czy treba nagrywać gry na płyty?czy tylko na pendrive?Jak wygląda uruchamianie gier?

Proszę was o wyrozumiałość,i szybka odpowiedź:)
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
  4. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ad.1 - Obecnie nie korzysta się z JB. Wgrywasz odpowiedni CFW (custom firmware) i to wszystko. Możesz to zrobić samemu. Warunek- PS3 nie może mieć OFW wyższego niż 3.55
    Ad.2 - Kiedyś możliwość taka istniała, obecnie nikomu PSN nie działa i nie wiadomo czy użytkownicy CFW z PSN'a kiedyś jeszcze skorzystają.
    Ad.3 - Mimo, że nad CFW obecnie są "czarne chmury" i kilku nowości na tą chwilę nie odpalisz, jest wiele gier w które naprawdę warto zagrać i nie ma ich na X360. Do tego czasu pewnie będzie można grać we wszystko :). PS4 na pewno w najbliższym czasie nie będzie.
    Ad.4 - Chcąc grać w gry na PS3 z CFW nie wypalasz płyt. Gry działają z dysku wewnętrznego i zewnętrznego (szczegóły doczytasz na forach).

Wczytywanie...

Poleć forum