1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup PS3 /xboxa360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konkaw, Maj 27, 2013.

1. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć jestem nowy na forum i przychodze po porade szykuje sie do zakupu PS3 / Xboxa 360. Zależy mi aby zagrać od czasu do czasu w ufc undisputed 3 i jakąś piłkę nożna w dwie osoby (PES 2013) więc fajnie jak by były dwa pady bezprzewodowe bo do telewizora mam kilka metrów.(ale nie koniecznie). Jakich konsoli szukać, i jaka spełni moje wymagania na co zwrócić uwage? Myslę ,że może być używana na allegro. Będę bardzo wdzięczny za wszelke rady i sugestie w tym temacie- nie jestem mega wymgającym graczem.
    Ktos mi doradził ,że PS3 będzie lepszym wyborem, bo ma BL-R a ceny z xboxami sa podobne. Jakiego modelu szukać aby był najlepszy stosunek ceny/jakości/moich małych oczekiwań.

Budżet 500-600zł

Z góry dzięki za porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zacznijmy od tego czy chcesz konsole przerabianą czy nie, i czy chcesz grać online. Nowej nie kupisz za te pieniądze wiedz zostaje używka.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ps3 czy xbox, zależy od Cb
    Jak xbox to bierz z płytą główną Jasper albo Slima

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

5. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok dzięki, czyli przerobiona ma to do siebie ,że online nie zagram? (ale za to moge na piratach grać, tak? ) Konsola może być jak najbardziej używana. Ale który model mi wystarczy taki PS3 12GB czy lepiej brać wiekszy dysk? a dość sporo tych różnych modeli.

6. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw zdecyduj się którą konsolę kupisz, jeśli chcesz przerobić to weź xboxa. Gdybyś kupował xboxa to musisz popatrzeć na datę produkcji przypadku wersji FAT musi być ona z co najmniej 08.2009, ponieważ w modelach produkowanych od tej daty jest płyta główna JASPER (nie przegrzewa się i nie występuje RROD). Możesz także znaleźć jakiegoś Slima jeśli będzie w twoim budżecie. Na Allegro znajdziesz dużo fajnych ofert, ja już ponad rok temu kupiłem konsolę za 550 zł, więc myślę że uda Ci się wybrać coś dobrego dla siebie. Co do PS3 niech wypowie się ktoś inny, bo nie orientuję się w jego temacie na tyle by doradzać ;)

7. konkaw

konkaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy X czy PS to już nie takie duże znaczenie, cos tam sobie wybiore ;) Tylko powiedzcie mi jeszcze jaka różnica jest z tym przerobionym a nie przerobionym?

8. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    XBOX 360 SLIM KOMPLET GWARANCJA 100% OK (3272395588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używana Slimka :3 z kablami tylko podpinasz pendrive 4 albo 16 gb do zapisów a gierki mozesz sobie dokupic uzywane za tania cene :3

Niby tutaj wszyscy Jasper polecają ale nie wiadomo jak była konsolka katowana :x w Jasperach co raz cześciej widze, ze gpu pada. Jezeli chcesz grac online miec przeróbke to LT+3.0 a jezeli chcesz z dysku twadego RGH ale nie ma xbl wtedy pozostaje link.

Tutaj cena troszke przeważa:

Xbox 360 Slim 250gb LT 3.0 JAK NOWY! 2 pady! (3257882922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jest przerobiona LT 3.0 2 pady, 3 gry i 1 jest w niej Fifa 13

9. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Są 2 typy przerobek rgh i lt. LT polega na tym ze musisz nagrywać gry na płyte ale moześż grac przez neta(zawsze jest mozliwosc ze dostaniesz bana) a w RGH jest wgrywany chip i on pozwala na odpalanie gier z dysku i w ogole. Poczytaj co dają te dwie przerobki, no i na RGH nie pograsz online.A co do ps3 to masz multi za darmo a na xboxie musisz płacić.Mialem ps3 2 lata i w sumie jestem zadowolony. Jeżeli nie masz kasy bo masz inne wydatki to kup xboxa przerobionego bo gierki troche drogie:)Mozesz troche dozbierac i kupic cos takiego http://allegro.pl/xbox-360-slim-500gb-rgh-lt-3-0-gw-6msc-i3256823654.html albo nowke z dyskiem http://allegro.pl/nowy-xbox-360-500gb-slim-rgh-gw-24msc-120w-i3259084666.html. Sam mam zamiar kupić tą ale nie wiem. Co myślicie o tych konsolach?

Wczytywanie...

Poleć forum