1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zakup slima, kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wojtek31, Grudzień 4, 2011.

1. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Witajcie.
    Planuję zakup slima i tutaj nasuwa mi się kilka pytań. Zapewne będę chciał go przerobić, może nie na początku ale zapewne to zrobię.
    Czy kupując nową konsolę w zestawie z kinectem z np "media marktu" istnieje obawa o to że nie bedzie się jej dało przerobić??
    Nie jestem na bieżąco w tematach slimów dlatego pytam. Nie wiem po prostu czy można już wszystkie konsolki przerobić.
    Druga sprawa, jeśli nie będzie się dało przerobić takiej konsoli to gdzie kupić model który można przerobić, oczywiście najlepiej w takim zestawie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tyle ,że jak kupisz model z data z dziś już tego nie przerobisz ani na lt ani rgh , nie pamietam do którego miesiąca są przerabialne chyba do sierpnia tego roku. więc lepiej szukać wyszukanego modelu z dana data, napędu Lite-On 1175 nie da się przerobić. przeważnie na allegro lub od znajomego.

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak kupisz teraz w sklepie to itak bedzie sprzed kilku miesiecy.
    ja kupilem we koniec wrzesniu 2010 a data byla z 01 czerwca 2010

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    to nie jest zasada o ile jest możliwość ,żeby ci otworzyli pudełko i otwieraja w media żeby zobaczyć czy wszystko jest i będziesz widział ,żadko są przypadki starszych konsol chyba ,że sklep jest na pustowiu...

6. wojtek31

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Czyli patrzeć na jaką datę żeby była możliwość przeróbki? Do końca sierpnia 2011?
    Napiszcie mi jeszcze dlaczego nowszych nie da się już przerobić?? Czyżby microshit zabezpieczył sie skutecznie?

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dokładnie , bo przeważnie będa już z nowa płyta i napędem gdzie ci zostana orginały

8. stanleytli

stanleytli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musi miec chip Hana

9. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tego to napewno nie sprawdzi:) nie wiem czy numerem lotu na pudełku można rozpoznać model.

10. Kołobrzeg

Kołobrzeg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Można zobaczyć nr lot,ale to nie gwarantuje sukcesu :) Najlepiej rozpakować i wysunąć tackę,a a już najpewniejszym sposobem będzie rozebranie konsoli.

11. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ja po slocie też patrzyłem kiedyś ,wiarygodność tej metody około 50% , liteony na slimie mają taka sama tacke , inna ma tylko hitachi.lepiej kupić starszy model data i już.

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie do końca sierpnia tylko przed sierpniem 2011 patrz date konsoli, wtedy da się przerobić, ponieważ w tych nowszych jest nowy napęd i narazie nie da się go przerobić...

13. wojtek31

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Dzięki wszystkim za pomoc, wybrałem już sobie konsolkę, w sumie taki zestawik złożyłem, na alledrogo w sklepie mieli konsolki gotowe do lt2.0, czyli z lutego, marca, kwietnia tego roku.
    Do tego kinecta dla małego i nie wyszło wcale aż tak przeraźliwie drogo bo niecałe 1300.
    Co do przeróbki to pewnie trzeba będzie go rozebrać znając życie (starego x-a też rozbierałem nonstop :p) i wtedy stracić gwarancję.
    No cóż, pożyjemy, zobaczymy, aczkolwiek nie uśmiecha mi się grać na oryginałach, przetrzymam żonę z miesiąc i przerobię :p (nie uśmiecha jej się tracić gwarancji z samego początku)

Wczytywanie...

Poleć forum