1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup słuchawek Turtle Beach

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez truluv, Luty 25, 2016.

1. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć,
    zamierzam wymienić fabryczny headset na coś normalnego . Mam możliwość zakupić niedrogo adaptera turtle beach do pada xbox one. I teraz pytanie jaki model słuchawek Turtle Beach z mikrofonem mogę podłączyć aby wszystko dobrze działało? Nie chcę żadnych udziwnień typu zasilanie z usb. Na allegro jest tego pełno, ale przy opisach praktycznie zawsze xbox 360 lub ps3. Budżet 120zl (mogą być używki lub refuby)
    Z góry dzięki za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Turtle beach xo one xo four itd ... Adapter jest jeden do kilku modeli ...
    ...
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

4. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak teraz patrzę jak się podłącza te słuchawki to chyba jednak najprościej będzie kupić Microsoft Stereo Headset

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Z mojej strony dodam że także myślałem po zakupie xone o jakimś Astro/Turtle Beach ale po przeanalizowaniu za i przeciw postanowiłem zainwestować w Xbox stereo HS i jestem bardzo zadowolony. A dodatkowo nie wygląda jak dziecięca zabaweczka..

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

sp7foy lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum