Zakup subskrypcji nie jest możliwy w tej lokalizacji.

Diabollo1

Świeżak
Świeżak
Cześć mam problem, zrealizowałem kod na golda na stronce xbox.com tak jak robiłem to zawsze, wpisałem potwierdziło że zostało zrealizowane wchodze do gry na XO i pisze że nie mam golda, wchodzę znów na stronkę biore subskrypcje i wyświetla mi się ''Zakup subskrypcji w witrynie Xbox.com nie jest możliwy w tej lokalizacji''. Mam X360 i XONE lecz wcześniej wszystko działało, nie zmieniałem ustawień regionu w żadnej z konsol itp :/ Wie ktoś co trzeba zrobić aby znów zaczęło działać?
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spróbuj wpisać kod na konsoli.
 

Diabollo1

Świeżak
Świeżak
Pisze że kod został już zrealizowany :/
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy wpisywałeś? Bo przez stronę może być lekkie opóźnienie a dziś na dodatek są podobno jakieś problemy z xbl.
Na x360 też nie masz golda? Bo jeśli tylko na xone nie ma to może problemem jest brak oficjalnej premiery jeśli masz konto na PL
 

Diabollo1

Świeżak
Świeżak
Miałem jeszcze kod na miesiąc z edycji XONE Titanfall wpisałem go i działa, jak będzie już PL premiera to będę kupował kartą kredytową i myślę że już problemu nie będzie ;) Pozdrawiam
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kiedy wpisywałeś? Bo przez stronę może być lekkie opóźnienie a dziś na dodatek są podobno jakieś problemy z xbl.
Na x360 też nie masz golda? Bo jeśli tylko na xone nie ma to może problemem jest brak oficjalnej premiery jeśli masz konto na PL
To nie przez XO. Sam posiadam polskie konto z ustawionym regionem USA i językiem angielskim na konsoli. Kilka dni temu odnawiałem golda, bo jak kolega miałem miesięcznego w bundlu z titanfallem i wszystko hula. Pewnie problem ze strony MS. Spróbuj się z nimi skontaktować i wyjaśnić sytuację.
 

Do góry Bottom