1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup subskrypcji nie jest możliwy w tej lokalizacji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Diabollo1, Sierpień 25, 2014.

1. Diabollo1

Diabollo1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam problem, zrealizowałem kod na golda na stronce xbox.com tak jak robiłem to zawsze, wpisałem potwierdziło że zostało zrealizowane wchodze do gry na XO i pisze że nie mam golda, wchodzę znów na stronkę biore subskrypcje i wyświetla mi się ''Zakup subskrypcji w witrynie Xbox.com nie jest możliwy w tej lokalizacji''. Mam X360 i XONE lecz wcześniej wszystko działało, nie zmieniałem ustawień regionu w żadnej z konsol itp :/ Wie ktoś co trzeba zrobić aby znów zaczęło działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Spróbuj wpisać kod na konsoli.

4. Diabollo1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisze że kod został już zrealizowany :/

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Kiedy wpisywałeś? Bo przez stronę może być lekkie opóźnienie a dziś na dodatek są podobno jakieś problemy z xbl.
    Na x360 też nie masz golda? Bo jeśli tylko na xone nie ma to może problemem jest brak oficjalnej premiery jeśli masz konto na PL

6. Diabollo1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem jeszcze kod na miesiąc z edycji XONE Titanfall wpisałem go i działa, jak będzie już PL premiera to będę kupował kartą kredytową i myślę że już problemu nie będzie ;) Pozdrawiam

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    To nie przez XO. Sam posiadam polskie konto z ustawionym regionem USA i językiem angielskim na konsoli. Kilka dni temu odnawiałem golda, bo jak kolega miałem miesięcznego w bundlu z titanfallem i wszystko hula. Pewnie problem ze strony MS. Spróbuj się z nimi skontaktować i wyjaśnić sytuację.

Wczytywanie...

Poleć forum