1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup telewizora, problem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pokorniak, Luty 1, 2012.

1. Pokorniak

Pokorniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Na początku chciałbym wszystkich zaglądających do tematu przywitać. Jest to mój 1-szy post na forum, i mam nadzieję, że nie ostatni. A teraz do konkretów. Postanowiłem sobie kupić Xboxa. Na początek myślę, że 4GB wystarczy, później dokupię dysk. Problem pojawił się z telewizorem, czytałem wiele komentarzy, opinii i już mam po prostu mętlik w głowie. Niech ktoś mi wytłumaczy jak krowie na rowie, czy wystarczy telewizor LED 32' o częstotliwości 50Hz. Dokładniej chodzi o ten telewizor: Samsung LE32D400 w niskiej cenie! Telewizor LCD Samsung w OleOle.pl
    Kolejnym pytanie brzmi, czy to prawda, iż na telewizorze 50Hz niektóre gry po prostu nie będą mi działały? Jeżeli jest taka możliwość prosiłbym także o rady na temat telewizora do Xboxa. Gotówka jaką dysponuję na ten wydatek to 1300~zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    śmialo mozesz kupowac..

5. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dorzuć 300zł i zakup SAMSUNG LE32D550 tydzień temu zakupiłem dla córki taki TV i Wam powiem że jak za te pieniążki to bomba. czyta wszystkie filmy(prócz rmvb- ale szkoda oczu na taki format), zdjęcia, muzę z pena czy dysku a przy tym świetny obraz - oczywiście jeśli chodzi o te pieniądze

6. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    a to ciekawe czemu ? przeciez rmvb ma rozdzielczosc do 720p wiez moze nie ogladac zwyklej telewizji bo szkoda oczu..

7. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    rmvb to największy chłam jako kompresja. Weź plik mkv przekonwertuj go na rmvb (możesz nawet w 1080p) i porównaj - no chyba że na twoim TV nie widać różnicy.
    Nie cwaniakuj tylko doradź koledze jaki TV zakupić.

8. KLAIN

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    mkv to nie format, nie pisz o czyms jesli nie wiesz nic na ten temat. jesli uwazasz ze to chlam to wez ten sam material i skompresuj go do takiego samego rozmiaru innym kodekiem.co do tv to wszystkie full hd z hdmi sa ok i jedynie co polecam to sprawdzic czy ma opcje PC, reszta to rozmiar i cena.

9. poncheck

poncheck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja to nie bardzo wiem gdzie tu jest problem, jak tv może nie "starczyć"...chyba że chodzi Ci o wielkośc bo 32 cale to faktycznie troche mało ;)
    I ja rozumiem,że nie wszystko trzeba wiedzieć, ale na Boga, czytanie nie boli a to w zasadzie podstawowa elementarna "wiedza" na temat ogólnodostepnego sprzetu elektronicznego domowego uzytku :|
    no faktycznie, nie powinno sie pisać o czymś o czym ma sie średnie pojęcie...
    za wiki:

10. KLAIN

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    nie mialem kompa wiec nieco puzno, no i wlasnie dajesz wycinek i nie umiesz czytac "kontener multimedialny" czyli w sirodku moze byc np. mpg4 lub inna kombinacja formatu obrazu i dzwieku. i o co tyle krzyku?? to ze ktos mowi ze rmvb jest do niczego choc jest bardzo popularny i mozna w tym formacie miec naprawde wysoka jakosc??szkoda to pisac wiecej...

11. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    ja bym brał KDL-32EX520 LED lub ex720 zalezy ile kaski. sam ostatnio szukalem dobrego telewizora, konsultowalem sie na specjalistycznym forum i rzeczywiscie, w przedziale 1000-3000zl nie zanjdziesz lepszego. ja kupilem kdl 46ex520 i jest mega.

polecam ten tv nie z tego powodu bo go sam mam tylko z tego powodu ze sam dlugo szukalem dobrego tv jakosc obrazu jak i opinie innych wskazywaly ze wlasnie ten soniacze sa najlepsze w tym przedziale cenowym co podalem wyzej.

Wczytywanie...

Poleć forum