1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup urządzenia do flashu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cru5h, Styczeń 26, 2011.

1. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam

Chciałbym zakupić urządzenie do przeróbki napędów.Interesuje mnie podłączenie samego napędu od konsoli do PC/Laptopa bez zasilania z konsoli. Zastanawiam się który wybrać:

• Connectivity Kit v.3 PRO
    • Maximus Xtractor v.2
    • może coś innego ?

Gdzie można kupić najtaniej z wysyłką do Polski?

Proszę o przedziały cenowe oraz dlaczego akurat ten.

Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gebe14

gebe14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja tez jestem ciekaw i o tym myślę,
    widzialem na allegro, ale do slima jeszcze chyba nie ma

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    do slima już jest sprzęt, w trakcie dystrybucji, wraz z rozpoczęciem dystrybucji przez sklepy itp będzie premiera fw na slimki z tego co zostało zapowiedziane. Co dodatkowo to to że sprzęt obsługujący slimki jednoczesnie wspiera napędy wstecz czyli jest wstecznie kompatybilny, z czego tam gdzie trzeba było ciąć ścieżki, to nadal będzie trzeba. Szukaj na allegro Connectrivity kit, maximus xtractor, lizard, Connectivity X360 pro usb. Dwa ostatnie obsługują slimki.

5. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jeśli mówisz o X360USB PRO Connectivity Kit oraz o Maximus Lizard to ceny są wysokie. Biorąc pod uwagę, że tutaj tylko wyręcza cie używanie USB i brak konieczności SATA, co mnie nie interesuje. Moja opcja to SATA przez VT6421 + urządzenie. Chciałbym wiedzieć co jest lepsze CK3 Pro czy Maximus. Maximus przejawia się niższą ceną, ale CK3 Pro jest bardziej popularny.

6. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    nie powiedział bym że ck3 pro jest bardziej popularny... znacznie więcej Xtractorów sprzedaję w komplecie z Vampirem II niż CK3 PRO z Probe v2. Tutaj wszystko zalęzy od widzimi się kupującego, bo oba urządzenia wykazują się tymi samymi cechami.

7. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Maximus ta dopieścił xctractora, że sam bym się na niego skusił, ale mam już CK3 i nie mam powodów do narzekania.

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ludzie biora maximusa bo jest tańszy........tak mi się wydaje.....

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pamietaj tez ze najlepszy nawet sprzet polaczony nie zastapi wiedzy i uniejetnosci.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    o wlasnie.......najpierw się obryj konkretnie i poćwicz........zeby przy kliencie nie bylo problemow....

11. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Patrząc na wygląd płytek obu urządzeń, wyraźnie widać że Maximus Xtractor v.2 jest bardziej zaawansowany technologicznie. Z tego co wdziałem na filmikach posiada automatyczne funkcje "eject status tray" czego nie ma CK3. Znalazłem ciekawą ofertę za 150zł z Vampire w komplecie, gdzie CK3 Pro rev. D kosztuje 150zł bez dodatków. Jednak popularność CK3 jest duża, choćby nawet opisy w tutorialach jak np Jungleflasher Tutorial jest tylko dla CK3.

Wczytywanie...

Poleć forum