1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup uszkodzonego Xbox'a 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bezpejson, Listopad 17, 2013.

1. Bezpejson

Bezpejson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    Witam,

Mam okazję kupić xboxa 360 za 120 zł lecz nie czyta płyt, rozebrałem konsolę wyczyściłem napęd lecz dalej to samo wygląda że trzeba wymienić na nowy i tu pytanie jaki będzie najlepszy do niego? i i czy razem z kosztem nowego napędu ta transakcja będzie opłacalna? Ma stary dash widać że ktoś na nim dawno nie grał .

Data Produckji: 2008.10.05

Dysk 20GB

Zepsuty Napęd

koszt 120 zł plus koszta napędu.

Opłaca się?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest falcon. Lepiej dolożyć nawet i 100 zl, ale miec porzadnego jaspera

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jaspera raczej za 220zł nie dostanie...ale jestem tego samego zdania: tego szrotu nie kupuj.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

5. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tak za 220 nie kupi, ale jesli ma do wydania np. 300 to lepiej poczekac do swiat moze cos babcia dolozy.

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli to tylko laser do wymiany i konsolka jest zdrowa nie cierpi na RROD i ma zasilacz pad to warto , bez osprzętu lub z awarią RROD nie BRAĆ , jak masz zamiar kupić do grania z lt 3.0 to poszukaj w przedziale 280-350 zł możesz trafić okazję i dobry sprzęt z fatów bo slimy +/- 150/180 zł więcej

7. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    To że napęd nie czyta nie znaczy że zaraz trzeba go wymieniać. Pewnie i na 9x % to laser do wymiany który kosztuje 30zł, i wymieniasz i tyle. A wymieniając napęd na tym się nie skończy ponieważ trzeba sparować klucz w napędzie z kluczem z Konsoli pamięci. Dodam że przed wymianą lasera można spróbować wpierw skalibrować laser proponuję zajrzeć do wujka google wpisując słowa "kalibracja lasera xbox 360"

Wczytywanie...

Poleć forum