1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup używanego Jaspera,pytan pare...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sweeterek, Marzec 16, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie,moj obecny xbox Falcon,przezyl juz dwa razy roda,i tak jak wielu z was pisalo pojawi sie napewno poraz 3.
    Postanowilem kupic Jaspera,terraz tylko sie zastanawiam,jaka jest szansa ze w jego przypadku nie wyskoczy mi RRoD ?
    Chce kupic przerobionego,uzywanego z allegro,czy jest w ogole sens,znajac moje szczescie kupie jaspera,pogram tydzien i RRoD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Mamy Ci podac prawdopodbienstwo w procentach czy jak bys chcial?

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Odradzam kupno używanej i do tego przerobionej konsoli XBOX 360. Jak nie chcesz mieć zmartwień czy wyskoczy Ci RROD to dozbieraj i kup nową. PS3 może bym kupił używaną ale Xboxa 360 NIE :)

5. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    PS3 mnie nie interesuje,w ogole nie pasuje mi jej Desing,wole Xboxa,cale zycie mialem playstation i chce xboxa :D
    Chodzi mi o to czy jest sens,bo obecnie mam bialego FAlcona,ktory juz dwa razy umarl,wszedzie doradzaja czarnego jaspera,i pytam sie czy warto bo jak kupie za 900 zł czarnego,i znowu bede mial rody to co za sens

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma różnicy czy biały czy czarny. Elite zdecydowanie kupisz taniej 650-800 (oczywiście jasper)
    Bierz śmiało używanego lecz od konkretnego sprzedającego

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Czyli co sprzedac swojego bialego,a dolozyc do czarnego ktory jest mniej awaryjny ?
    Jest w tym sens ?
    Moze ktos mi podac jakas dobra aukcje z allegro,bo patrzylem i jest tam tego multum,w rozych cenach.

8. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    1. nie kupuj od firm, komisów, serwisów, lombardów itp
    2. nie kupuj przerobionej (pytaj nachalnie czy są wszystkie plomby, czy są ślady otwierania, czy była przerabiana, otwierana itp) - im więcej rzeczy do których się możesz doczepić tym lepszą cene można wynegocjować, czasem ludzie chcą 1200 a po rozmowie oddadzą za 800 całe zestawy. Przeróbka wyjdzie Cię parę zł a masz pewność, że aż tak tyrana nie była konsola (wiadomo na przerobionej było na pewno więcej gier odpalanych), jesli już musisz kupić przerobioną kup z LT+ (żadne ie 1.6 itp)
    3. nigdy nie widziałem jeszcze jaspera z rrod, ale ważne pytaj o zasilacz i wejście hdmi, musi je posiadać a zasilacz musi mieć 150w (niektórzy tak w kule lecą, że oczy bolą, wsickają stare xboxy jako falcon bo ma wejście hdmi, a zasilacz 203w...)

9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Czyli polecacie kupic nowa,a potem przerobic ?
    Np ta
    Kod:
    http://allegro.pl/xbox-360-elite-120gb-jasper-hdmi-nowy-wroclaw-i1496735382.html

10. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Sam chciałem kupić nową, ostatecznie używaną z gwarancją. Znalazłem zestaw 3 miesięczny, pytałem dwa dni sprzedającego o wszystko(gwarancja, soft, plomby, akcesoria). Nie chciałem kupić poprzez przelew bo wykładałem swoją kasę i nie chciałem jej stracić, po kupnie kumpel napisał do sprzedającego czy oferta aktualna i odpisał, że nie więc byłem spokojniejszy. Konsolę mam 4 miesiące. Uruchamiam ją codziennie, częsciej oglądam filmy wieczorami. Jednak zdarza się, że gram dłużej(5-6h). Konsola nie jest super umiejscowiona, wentylację ma średnią jednak chodzi jak należy. Jednak w moim przypadku miałem ograniczone fundusze(600zł) dlatego kupiłem używkę, jeżeli masz więcej to kup nową.

11. bigosPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    chodziło mi o używki, jak najbardziej jestem za używką, jednak niech będzie nieprzerobiona, zazwyczaj ludzie mają kilka gier i nie tyrają jej tak jak przerobionej.

za tysiąc złotych elite fat? nie no za drogo zdecydowanie.

12. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    W Jasperach ryzyko wystąpienia RRODA wynosi 1%, więc nie dostaniesz rroda chyba że jesteś tym jednym pechowcem, nie ma różnicy czy kupisz czarnego (elite) czy też białego (Arcade) ważne żeby był Jasper. Polecam kupno używanego taniej oczywiscie zestaw nieprabiany, nienaprawiany i rżnij ile wlezie :)

13. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ale wlasnie jaspera ciezko trafic,jest wiele tych aukcji na allegro,rozgladalem sie i nie wiem co i jak.
    Sprzedalbym swojego bialego i dolozyl do czarnego,a dlatego czarnego ze pasowalby mi do telewizora itp.
    Zastanowilem sie i zrobie tak,poczekam az zrobia mi Falcona,jak znowu padnie,to oddam go do naprawy,ale jak odbiore to sprzedam w cholere i doloze do czarnego.
    Kod:
    http://allegro.pl/xbox-360-elite-120gb-jasper-hdmi-nowy-wroclaw-i1496735382.html
    Panowie czy to jest prawdziwy jasper ?
    Bo tak dumam i dumam,i doszedlem do wniosku,ze jak bede mial kupowac to zadnej uzywki,kupie nowego i przerobie w serwsie.
    To dobry wybor ?

14. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Piszą, że prawdziwy. Cena ... hahahha. Za tyle to ja mam slime 250gb, rok live gold i kase na 5-8 super gierek za punkty. Zastanów się, czy musisz przerabiać. Ja żałuje straconego czasu gdy grałem na przerobionej konsoli bez neta. 30% możliwości konsoli

15. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Chce przerabiac,poniewaz po pierwsze w gry online gram na komputrze(zreszta nie przepadam za nimi),mam tylko jedna gre online ktora mi sie podoba,reszta niestety nie przypada mi do gustu.
    Chce kupic koniecznie nowego Jaspera i go przerobic.

16. bigosPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    1. nie grając offline znaczy, że nie będziesz dużo grać - kupno nowej bez sensu bo i tak nie zajedziesz jaspera jak kupisz używkę, a pare pln zaoszczędzisz.
    2. granie offline na xboxie to bezsens, po przejściu singli jest nuda.
    3. ogólnie po tym co napisałeś ja bym się zastanowił czy kupować konsole jest sens, bo fun jest właśnie jak sie po sieci gra... serio, na początku sam mówiłem podobnie, ale w końcu parę meczów w fife, ogarnięcie pada do fps i w droge! ;)
    4. cena ŚMIESZNA, koleś na główkę upadł chyba. ja w czerwcu zeszego roku nowego jaspera elite kupiłem za 800, to co one teraz zdrożały? :D

17. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Naprawde mnie nie kreci granie online,gralem pare razy i nic ciekawego.
    Wielu graczy gra w jakies Fify(nie przepadam) Halo,God Of War czy jakos tak ale mi sie to w ogole nie podoba,nawet Call Of Duty mi sie nie podoba :D
    Wiem jestem dziwny,ale ja lubie inne typy gier,a konsole chce miec po to aby dla przykladu wracajac z pracy,wlaczyc polozyc sie w wyrku z piwkiem i pocisnac w Fable III.
    Co do ceny jaspera,to nie wiem jakie sa na rynku,bo nigdzie nowego Jaspera w sklepie nie kupie,cena w sumie nie gra roli,byle nie byla wieksza niz 1000 bo to juz przesada ^^

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  19. macias13_84

macias13_84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie, jako iż zmęczył mnie już dobitnie mój Opus, RRoD za RRoDem postanowiłem wymienić konsolę na nowszą jako że nie chcę wydawać za wiele(mam inne wydatki:)) postanowiłem zakupić Jaspera z gwarancją na RRoDa w M$ na 6 miesięcy, czy jeżeli coś się wydarzy to po odesłaniu będą ją naprawiać czy wymienią na nową sztukę jasper/slim, czy ktoś już miął takowy problem

20. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Tak wyslą ci odrazu slima 250gb w zestawie z kinectem, 3 padami i 5 grami..... Jeżeli coś ci się zepsuje to wymienią bebechy konsoli i to tyle.

21. macias13_84

macias13_84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten sarkazm to weź włóż sobie między książki, zadałem pytanie, liczyłem na merytoryczną odpowiedź, a nie dziecinady, niemniej dzięki za informację

Wczytywanie...

Poleć forum