1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup używanego Xbox One - na co zwrócić uwagę?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Grzesiek87, Grudzień 6, 2015.

1. Grzesiek87

Grzesiek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Planuje zakup używanej konsoli Xbox One, na co zwrócić uwagę żeby nie nadziać się na jakiś wadliwy egzemplarz?

Czy zwracać uwagę na datę wyprodukowania konsoli ?

Generalnie na co zwrócić uwagę?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    kup używaną na gwarancji i tyle

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z One nie ma większych problemów i podczas ewentualnych testów zauważysz czy pad działa poprawnie albo czy konsola nie działa głośno. Ale raczej nie ma co się martwić bo to solidny kawałek sprzętu.

Sam kupiłem używkę (z dwoma padami i jedenastoma grami) i jedyne za co pluję sobie w brodę jest region konsoli. Mianowicie mam model amerykański przez co nie mogę odtwarzać filmów na DVD i Blu Ray z naszego rynku. Jeśli to istotne to poproś o odpalenie jakiegoś filmu albo poprostu spytaj o region konsoli. Bo mnie osobiście strasznie wkurza blokada regionalna na filmy. Na szczęście gry działają normalnie.

5. Grzesiek87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękuję Wam za szybką odpowiedź, pytam bo przy zakupie X360, trzeba było uważać jaki ma chipset itp.

Jeżeli konsola była kupiona w Polskim sklepie - Real to region będzie Europejski?

6. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak. Ja miałem jakiegoś pecha, ale to prawdopodobnie jakaś wczesna wersja. W dodatku kupiona przez internet za niewielkie pieniądze więc nie wiadomo skąd ona się wzięła. Ale jak go kupowałem to ogólnie podczas testów (pofatygowałem się osobiście 120 km w jedną stronę, żeby się nie naciąć) wszystko było super. I ciągle jest bo blokada na filmy niezbyt mnie rusza a gry, które dodał poprzedni właściciel były tego warte.

Myślę, że nie ma czego się bać przy kupnie choć warto spojrzeć na gwarancję tak jak wspomniał kolega wyżej i najlepiej osobiście przetestować konsolę.

Grzesiek87 lubi to.
  7. Grzesiek87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki wielkie Biały :) Wczoraj już kupiłem konsolke, jest gwarancja bo tylko 4 miesiące używana, filmy odtwarza, na razie poznaje ją ale pierwsze wrażenie jak najbardziej OK.

8. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W takim razie tylko pogratulować zakupu;) Na początek rozważ jeszcze kupno Golda i EA Access co na dzień dobry da Ci masę grania za niedużą kasę. Chyba, że tak jak ja masz mało czasu to dobrze się zastanów. Ja jestem już tak zasypany grami, że nawet nie ruszam nowości choć Forza 6, nowy Tomb Raider czy Fallout 4 strasznie kuszą. Ale najwyżej będą tańsze:D

Dobrej zabawy i pozdrawiam:)

9. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pytanie, czy w ea acess jest titanfall? Bo zdaje mi sie ze kiedys byl a ostatnio na stronie xbox live w zakładce ea acess byll 13 gier i brak titanfalla, dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

10. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    775
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Jest titanfall

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243