1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup używanego xboxa i kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystek0208, Wrzesień 8, 2012.

1. krystek0208

krystek0208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W związku z tym że mój FALCON się zaświecił na czerwono:apologetic: Chce kupić drugą sztuke mam na oku Jaspera z 2009r z przeróbką LT+1.9
    I moje pytanie brzmi czy gry nagrane na LT 3 bedą działać na LT 1.9? (nagrywane normalnie IMG BURN bez kombinacji)
    Konsole mogę mięć za 400zł (zestaw konsola, pad, jakaś gitara, zasilacz itp)
    Konsola ma zasilacz 175w czy jest to jakis pierwszy Jasper? Bo z tego co wiem to miały już 150w.
    Ewentualnie dam rade samemu zaktualizować na LT 3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    zasilacz 175 W w pierwszych jasperach to normalne. gry xgd3 nie bedą działać na LT 1.9

4. nemo7

nemo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    jak masz sprzęt to dasz rade sam zrobić flesh, a jesli nie masz sprzetu i o tym pojecia to zaniesc do serwisu albo jakiegoś Kolegi z forum jest ich troche.

Wczytywanie...

Poleć forum