1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zakup, wskazówki, podłączenie do internetu.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Igorekk, Grudzień 11, 2008.

1. Igorekk

Igorekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że zamierzam kupić sobie na święta Xboxa i teraz pytanie do was ;)
    Chciałbym aby służył mi on do komfortowego grania w Fife 09 i PESa 09 przez internet. W tym momencie nie wiem jaką wersje mam kupić, ani jak podłączyć go do internetu i szczerze mówiąc czytając tematy z instrukcjami trochę boję się, że nie poradzę sobie w instalacji ;)
    Do tego jeszcze kumpel z klasy powiedział mi że prócz gry i Xboxa trzeba wykupić co roku czy co ileś tam czasu jakiś 'abonament' dzięki któremu będzie można grać w ogóle przez neta :)
    Mam neostrade 1mb wejście do kompa oczywiście USB.
    Czyli głównie mi chodzi jaką wersje Xboxa wybrać, co dokupić i jak już miałbym pewność co do kupienia to czy znalazłaby się osoba, która wytłumaczyłaby krok po kroku jak podłączyć go do neta ;)
    Oczywiście w piraty się nie bawię i w żadne przeróbki ;)
    Chodzi mi tylko o miłą i przyjemną grę w 'piłeczkę' ;) no i na poczekaniu może w coś jeszcze ;)

Z góry dziękuję za pomoc.

Igor

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Kup se premium , Xboxa do neta podepniesz przez router jak go nie masz , abonament za 13 miechow kosztuje 13miechow

4. Igorekk

Igorekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    za 13 miechów kosztuje 13 miechów ? ;p

a i jeszcze jedno czy można USB'kiem z neo podłączyć neo do Xboxa i czy jak Xboxa przywiozę z Anglii to będzie też jakiś wielki problem ?

5. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Liveboxa musisz do neo miec?:p

6. Igorekk

Igorekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm nawet nie wiem czy teraz można liveboxa można dokupić do neo, ale co nie da się odłączyć neo od kompa i podłączyć do xboxa i tak na zmianę ? :/

7. janpas

janpas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kupujesz router do neostrady za 90-100 zł
    konfigurujesz pod neostrade i kabelek do xboxa
    i masz net w xboxie

8. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    O Boże... widzisz, a nie grzmisz... Wiesz, że na Windowsie musisz doinstalowywać sterowniki do modemu neostrady żeby działał, no nie? No więc jakim cudem, chcesz podpiąć ten sam modem do xboksa 360 bez instalacji sterowników (no przecież sterowników nie da się zainstalować...)? Pomyśl zanim zapytasz. Po drugie w FAQ na forum wszystko jest wyjaśnione, rozumiem, że łatwiej jest pisać przez forumowiczów 10 takich samych tematów dziennie, niż zajrzeć do FAQ.

Wczytywanie...

Poleć forum